АНАСТАСІЯ ПРИХОДЬКО: про колег-зрадників, примирення з рідною матір’ю

Вер 27, 2023
Фото: facebook.com/anastasiyaprykhodko

Анастасія Приходько розказала про колег, які воюють за Україну і примирення з рідною матір’ю у новому інтерв’ю програми “DOROTYE”

У новому інтерв’ю з Настею, Аліна Доротюк намагалася зʼясувати, чи НА ЧАСІ нині цькувати артистів, які стали на бік України?

Чому не ОК співати старих російськомовних пісень у Ніцці в накидці, яка символізує прапор нашої держави.

Держави, яка щодня бореться за власну свободу ціною реальних життів наших бійців та цивільних, що гинуть від прильотів ракет…

Щодо інших тем: -Як ставиться до виступу Полякової, Сердючки, Алєксєєва та Барських на «Лайма Рандеву»…

-Чому категорично проти перекладу старих російськомовних хітів на українську…

-Чи вчить власних дітей української мови.

-Про гастролі маленькими містами України. Чому гастролювати Європою з благодійними концертами та давати такі ж концерти в зоні бойових дій – це різні речі…

-За яких умов готова пробачити деяких колег. Зокрема, як Віталія Козловського, який нині боронить нашу країну в лавах ЗСУ.

-А також – чому сама перестала їздити з концертами на прифронтові території. Чим займається чоловік Приходько. Та які стосунки у співачки з рідною матір’ю…

Репертуар співачки складають як авторські, так і народні композиції українською та російською мовами. Має доволі рідкісний для естради голос — контральто.

У 15 років (2002) взяла участь у кастингу з відбору учасниць до складу жіночого гурту «ВІА Гра».

Після закінчення навчання в музучилищі за класом «народний вокал» і в Київському національному університеті культури і мистецтв співачка розпочала сольну кар’єру, взявши участь у низці українських і міжнародних фестивалів, в тому числі здобувши на одному з них (у Болгарії) 3-ю премію.
Брала участь у півфіналі українського національного відбору Пісенного конкурсу «Євробачення 2016».