Andy_o випустив другий студійний альбом “Небеса”

Жов 16, 2021
Фото: instagram.com/andyomusic

Андрій Овчаренко під псевдонімом Andy_o, який є композитором пісень, представив реліз нового альбому “Небеса”

Коли з’явилося більше нових пісень, то я подумав – чому-б не об’єднати їх у новий концепт?! Новий альбом міг-би стати одночасно продовженням альбому “Рай ідеаліста” та більш цінним матеріалом, де на відміну від попередника немає ані різких стилістичних переходів, зведення буде однаково якісним, а у слухача буде вимальовуватися цілком логічна історія, яка матиме початок, різні настрої пов’язані єдиним концептом та логічне завершення. Саме таку стилістичну оболонку має новий альбом “Небеса”! – коментує Андрій

Отже, матеріал альбому “Небеса” є більш оптимістичним, зваженим та легким для сприйняття, але в той самий час, дотримання класичної формули власного стилю!

Дуже допомогла співпраця з Лесиком Ількаєвим із Запоріжжя, який став ледь не єдиним саундпродюсером, який правильно зрозумів, що я хочу бачити на альбомі. Є багато спеціалістів, які навіть маючи великий досвід можуть просто знищити ваш стиль і в результаті інструментальні доріжки та вокал будуть, як то кажуть “жити своїм життям”. Починаючи з синглу “Світло там де я” він зміг віднайти ті грані, на яких базуються елементи стилю. Зводячі наступні два сингли – “Київ вночі” та “Вище-небеса” він закріпив для слухача концепцію альбому.