Анна Добриднєва з воїном, який знявся у відео представила трек “Ми з України”

Лют 18, 2023
Фото: Анна Добриднєва

Відома українська співачка та волонтерка Анна Добриднєва випускає життєстверджуючу роботу “Ми з України”.

Це благодійний проект, який підтримали творчі волонтери – студія звукозапису «Govor Production» і режисерка Світлана Михайленко.

100% роялті з пісні будуть направлені на допомогу ЗСУ. Тож кожне ваше прослуховування і перегляд – це потужний донат!

Ця пісня – вдячність нашим Героям та підтримка всім українцям! «Історію пишуть звичайні люди» – слова про те, що кожен свідомий українець щодня робить надважливий внесок у нашу Велику Перемогу. Ми сильні, ми згуртовані, як ніколи. Ми – одне ціле, – коментує Анна

Воїн, який знявся у відео – доброволець, що з першого дня захищає Україну, служить у Добровольчому батальйоні Госпітальєри у найгарячіших точках України.

Зауважимо, що пісня “Ми з України” – третя композиція, яку співачка випускає за час повномасштабної війни, і роботу над якою Анна встигла поєднати з постійними благодійними виступами по всій країні та плідною волонтерською діяльністю.

Анна Добриднєва волонтер культурного фронту. Співачка свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. Щоб допомагати і підтримувати. Від початку війни вона дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України, взяла участь у численних доброчинних заходах на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України.

На початку війни Анна з деякими українськими артистами об’єдналася в творче комьюніті – «Команду А».

Це соціальний благодійний проект спрямований на допомогу Україні. Кошти, зібрані «Командою А» на благодійний концертах перераховуються на допомогу ЗСУ.

Зараз у «Команди А» триває всеукраїнський благодійний тур «Дорога до перемоги!» де збираються донати на потреби 95 ГШБ