AVRIN представив чергову насолоду для вух від якої затерпає КРОВ

Жов 29, 2022
Фото: AVRIN

 

Співак AVRIN представив чергову насолоду для вух під назвою “КРОВ” про минулі відносини з дуже глибоким і сильним меседжем.

Сингл “КРОВ” – про особистий і особливий досвід справжніх почуттів!
Історія минулого життя, що вже пройшла, від якого затерпала кров, що притаманне кумирам молоді, які відчують цей трек найбільше.

Сумуючи за коханою людиною після розставання, коли новий етап у житті ще не встиг розпочатись, а привиди минулого продовжують наздоганяти, артист приступив до створення пісні “КРОВ”.

Купив синтезатор не вміючи на ньому грати, натискав клавіші тиждень і зрозумів, що це не моє, тоді вирішив його продати. І вже знайшовши покупця в останій момент передумав. Через декілька днів, я перепробував які є звуки і заграв першу мелодію, яка дала натхнення для слів . Якби його продав то ніколи б не написав її, згадуючи цитату: «Все, що не трапляється, робиться на краще» – розповів Олег Лаврик, який є автором пісні

Продакшин треків відбувається в команді з саунд-продюсером Юрієм Блистівом (Blystiv Production). У пісні відчувається драйвовий саунд, мелодія, аранжування, тому більшість радіостанцій мають крутити по всій країні.

Пропонуємо для прослуховування вже відомі пісні артиста: “Мама проти”, “Закарбовані сни”, “Іскра”, “Про кохання”