Біль перетворився на СИЛУ у лірик-відео “НАВЧИЛИСЬ” співачки Julyana

Лют 22, 2023
Джуляна
Фото: Джуляна

Співачка Джуляна презентувала лірик-відео на пісню “НАВЧИЛИСЬ”.

Джуляна (Julyana), українська співачка та автор пісень, часто кидає виклик слухачам своїми піснями.

Загалом стиль її музики можна охарактеризувати як поп-рок, але вона любить експериментувати, змішувати та додавати елементи з інших стилів.

Серед її пісень, які варто послухати: «Шрами», «Шукаю», «Breathing in», «Ми всі – один біль». Пісні Джуляни демонструють її здатність створювати потужні та змістовні тексти, які досліджують глибини людських емоцій і переживань, розкривають актуальні соціальні теми. Кожна пісня – окрема історія, яку навряд можна назвати простою.

Вона сповнена глибоких смислів, які слухач сам зчитує “між рядків”. “НАВЧИЛИСЬ”
Важко повірити, що з початку війни минув майже рік. Протягом цього року українці прожили таку гаму емоцій, яку багато людей на землі не проживають за все життя.

Там, де ми мали би вже зламатись, ми навчились бути ще сильнішими і згуртованішими. При цьому та невимовна лють, яку ми відчуваємо кожного дня, трансформується в ще більшу душевну силу: з усвідомленням великої цінності кожного прожитого дня, з кожним кроком на допомогу, донатом і з кожною молитвою за українських воїнів.

Пісня НАВЧИЛИСЬ – сповідь, яка відгукнеться в серці кожного українця, в ній наші щоденні переживання: від вибухів до любові та віри в нашу незламність.

Почала писати ці віршовані рядки ще минулого березня… На сьогодні ми пройшли майже всі етапи, про які було написано в пісні, але вона має зовсім інший вигляд, ніж на початку. Я попросила Антона (Tony Evans) зачитати речитативом третій куплет: адже, коли ми слухали вже готову пісню, то відчували – щось не те, щось не подобалось… І згодом ми зрозуміли, що не треба сліз.
Коли я сама записувала цей куплет, то кожного разу біля мікрофона плакала. І кінцеві рядки там були інші – це був біль. Пройшов ще деякий час і до мене прийшло розуміння, що останні рядки треба переписати. Зробивши це, відразу зрозуміла хто має їх прочитати. І коли Антон записав ці слова, БІЛЬ перетворився на СИЛУ. – розповіла співачка як записувалась пісня

Щодо стилю пісні, то з піснею «Навчились» Джуляна відпустила гальма і зайшла на територію хіп-хопу та запросила свого друга рок-музиканта Tony Evans, зачитати потужний речитатив.

“Святе вишиття”: ілюстрацію обкладинки було зроблено разом із знавчинею історичного народного вбрання – Оленою Скрипкою і складено з оригінальних візерунків з її колекції, де кожний орнамент відповідає певному регіону.

Пісню можна прослухати на різноманітних цифрових платформах