«Братику, як там», новий сингл композитора та військовослужбовця «Культурного десанту» Михайла Олійника

Лют 23, 2024
новий сингл композитора та військовослужбовця «Культурного десанту» Михайла Олійника
Фото: Михайло Олійник

«Братику, як там» – новий сингл військовослужбовця 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Я. Гандзюка ЗСУ, музиканта «Культурного десанту» Михайла Олійника.

Як композитор, піаніст, виконавець Михайло створює музику, у якій закарбовує моменти та переживання війни: так і пісня «Братику, як там» – наче емоційна розмова між побратимами, молодими хлопцями, які пригадують найважчі моменти служби.

Композитор розповідає: «Пісня, в основі якої – історія розвідника, якого я зустрів на фронті: він був на лікуванні і дуже хотів повернутися на позиції до побратимів.

На основі його розповіді я написав пісню «Братику, як там». Це діалог двох побратимів, яких об’єднують пережиті події на фронті, пройдені випробування, що закарбовані в пам’яті. Пісня близька кожному військовослужбовцю».
Композиція нещодавно вийшла на цифрових платформах, однак до того Михайло виконував її побратимам та посестрам десятки разів.

Його виконання у TikTok та навіть кавери інших музикантів цієї пісні з’явилися швидше, ніж у солдата випала можливість записати її на студії та опублікувати.

Слухати пісню «Братику, як там» на цифрових платформах Михайла Олійника

Пісня була записана у, ймовірно, найближчій до лінії фронту студії звукозапису EMELY Records у Запоріжжі. Звукорежисер – Максим Наконечний.

Дизайн обкладинки – Артем Коваленко, із використанням технології штучного інтелекту.

Наприкінці минулого року Михайло Олійник видав альбом фортепіанних творів «Мить», кожна із композицій з якого («Донбас», «Танець води», «Українське небо» та ін.) є втіленням певного враження від служби та спогадом війни. Військовослужбовець мріє випустити збірку нот зі своїми композиціями, а тим часом створює нові фортепіанні твори та пісні, часто у співпраці із побратимами і посестрами із «Культурного десанту».

 

Михайло Олійник – композитор, піаніст, музичний продюсер. Випускник Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра та Львівської національної музичної академії ім. М. В. Лисенка, а також Міжнародної програми «Creative Enterprice» для креативних підприємців. Лауреат премії імені Станіслава Людкевича в галузі культури Львівської обласної державної адміністрації.

Засновник компанії «OLI Music». У цивільному житті – створює музику для артистів і бізнесу.

Виступає як лектор та коуч із темами про авторське право. У квітні 2023 року мобілізований до лав Збройних Сил України, 59-ої окремої мотопіхотної бригади імені Я. Гандзюка і є учасником «Культурного десанту», що займається морально-психологічною підтримкою захисників і захисниць на передовій. Отримав позивний «Піаніст».