«Bright Adore» презентували свіжий сингл «Нова Мрія» надихнувшись піснями гурту ABBA та стилем диско 80-х

Січ 24, 2024
«Bright Adore» презентували свіжий сингл «Нова Мрія» надихнувшись піснями гурту ABBA та стилем диско 80-х
Фото: «Bright Adore»

Музичний дует «Bright Adore» втілює у собі тандем, де гітарист, композитор та продюсер Дмитро Кравченко об’єднав свої таланти з чарівною вокалісткою та авторкою текстів пісень, Ольгою Алєксєєнко.

На початку 2024 року «Bright Adore» з радістю представляє вам свій сингл «Нова Мрія», який стане незабутнім саундтреком вашого гарного настрою.
Саунд «Bright Adore» характеризується яскравістю та мажорними мелодіями. А пісня «Нова Мрія» натхнена піснями гурту ABBA та стилем диско 80-х, що віддзеркалюється у звучанні пісні.

Ця пісня виникла, коли я, заглянувши у вікно, відчула всі ті емоції, які потім перетворилися у слова та мелодію. У той момент, роздивляючись навколо, я згадала, що бажаю в новому році, про що мрію. – розповіла Оля Алєксєєнко.

«Нова Мрія» втілює в собі побажання, які наповнені теплом, радістю та надією. Основна ідея пісні полягає в тому, щоб вдихнути в людей віру у те, що всі їхні мрії можуть здійснитися. Навіть у разі непередбачуваних обставин існує потужна мотивація: кожна мрія стає реальністю.

Процес створення пісні розпочався з того, що Дмитро сів за свій білий рояль та написав інтро, партії куплетів та акорди до пісні. Оля написала текст та вокальну мелодію.

Творчий процес над піснею тривав майже місяць, щоб зробити звучання таким, яким ми хотіли. Аранжування зробив Владислав Баранський, з яким я працюю не перший рік. Запрошую всіх послухати пісню «Нова Мрія» та поділитися радістю святкового моменту, – поділився Дмитро Кравченко.

«Нехай цей рік буде наповнений радістю, вдачею та новими можливостями! Нехай він принесе вам неймовірні миті щастя, тепло в душі і багато вражень, а найголовніше – мир та нашу перемогу!».

Пісня «Нова Мрія» вже готова вкрити вас святковим настроєм та затишком цього новорічного сезону

на всіх музичних майданчиках за посиланням: Нова Мрія by Bright Adore – DistroKid

З найкращими побажаннями від учасників гурту Bright Adore.