Бумбокс feat. Сергій Жадан презентували кліп «Правда» на OST «Мирний-21»

Лют 27, 2023
OST «Мирний-21»
Фото: Андрій Хливнюк

Бумбокс feat. Сергій Жадан презентували кліп «Правда» на OST «Мирний-21», в основі якого кадри з фільму.

Пісню створили Андрій Хливнюк («Бумбокс»), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів, та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування
Переглянути відеороботу можна на офіційному YouTube-каналі FILM.UA Group.

«Правда» звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва «Мирний-21». Дізнавшись про роботу над новим фільмом та події, які лежать в основі майбутньої стрічки, музикант запропонував пісню, яка була написана у співпраці з Сергієм Жаданом. Він написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів та музику — Андрій Хливнюк, аранжування до пісні створив композитор Усеін Бекіров.

Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ, — поділився Андрій Хливнюк.
У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

«Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко.

Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбокс” як кінокомпозитор.

Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим», — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

Фільм створено ISTMEN FILMS за підтримки Державного агентства України з питань кіно та UA Production.
Кінотеатральну дистрибуцію в Україні здійснюють FILM.UA Distribution та «Кіноманія».
Синопсис.
Історія про довіру і її відсутність на тлі подій, які розгортаються на сході України на початку 2014 року.

Головна тема розкривається через призму луганського прикордонного загону, бійців якого сепаратисти та російські спецслужби марно намагаються змусити зрадити свою країну.