Гурт Бумбокс випустив кліп на пісню Ангела з подвійного альбому Таємний код: Рубікон.
Пісня Ангела була записана за участі Саші Кольцової з гурту Крихiтка. Лідер гурту Андрій Хливнюк називає її «хіп-хоп піснею з теплим аналоговим звуком, записаною напередодні великого потрясіння в його житті».
Режисером нового відео Бумбоксу став Стас Гуренко (режисер кліпів Безодня і Твiй номер/Плющ). Ідея створити відеокліп, використовуючи символізм класичного голландського натюрморту, належить Хливнюку. Він запропонував створити в кадрі мікс з предметів різних епох, сховавши в декораціях трьохсотрічної давнини сувору українську реальність зразка 2020 року.
«Я запропонував метафоричність. Не вигадувати, а згадати голландський ренесанс і показати тими ж фарбами, тими ж засобами реальність, яку тоді вони показували і яка є зараз. Кожна річ на натюрморті тодi мала символічне значення, а якщо вони разом, ці речі, то це кричущий символізм. За період від написання пісні до видання кліпу пройшло достатньо подій в Україні і в світі, вагомих настільки, що би можна було заховати їх в тіло цього кліпу і в натюрморти, які ми використали там… Деякі дуже прямолінійні, над деякими доведеться „постопкадрити“ тим, кому це цікаво, і подумати, чому це, звідки це, до яких подій приурочено?» — розповідає Хливнюк про клiп Ангела.
Режисер розповідає, що підготовка до зйомок відео була дуже довгою, адже кожну композицію продумували до найдрібніших деталей. «Якщо дотримуватись принципу „диявол криється в деталях “, ми зняли абсолютно диявольське відео. Кліп Ангела не вдасться подивитися один раз. Щоб просто побачити всі деталі і „зчитати“ меседжі, закладені у відео, його доведеться переглядати і часто ставити на паузу. Кожен предмет, а їх в кліпі багато, має своє значення, з деякими пов’язані реальні історії з життя нашої країни», — додає Гуренко.
Кліп Ангела — це життя головного героя за п’ять хвилин і спроба за ці ж п’ять хвилин показати, що роз’їдає нашу країну впродовж 30 років з моменту здобуття Україною незалежності: натюрморти змінюють сцени з Андрієм, тіло якого вкривається татуюваннями на кримінальну, любовну, військову й релігійну тематику, шрамами та опіками. А в натюрмортах, які зблизька виявляються не безневинними картинами, можна розгледіти папку зі справою музиканта Андрія Антоненка (Riffmaster), якого попри відсутність необхідних доказів утримують за підозрою у причетності до вбивства Павла Шеремета, кокаїнові доріжки поряд зі значками депутата, спалений паспорт громадянина України, закривавлені протигази та кулі, карту України зі встромленим в районі Добасу ножем тощо.