Cеріал “СПАЛАХ” про нову українську культуру (серія -1-2- 3)

Сер 29, 2023
Фото: ютюб/СЛУХ

Українське онлайн-медіа “Слух” зняли 3 серію документального фільму про українську культуру.
Щоб зрозуміти концепцію та подання інформації, рекомендуємо подивитись, як все починалось і як відбувається розвиток в першій серії про український фольк народної музики.

1 серія — це історія про новий український фольк.

Стиль народної музики, пройшов довгий шлях на велику сцену. Сотні років фольк існував у селах, де пісні, знання про народний вокал і виготовлення народних інструментів передавалися з покоління в покоління. Вусатий фанк, Червона рута, фестиваль Країна мрій та Революція Гідності назавжди змінили ставлення до українського фольку, який став основою сучасної української музики.

2 серія – це історія про нову українську комедію.

Про те, як змінювались комедійні формати за роки незалежності, чи існує український стендап, що відбувається з YouTube-форматами.
Шоу Довгоносиків, Маски-шоу, СВ-шоу та Вєрка Сердючка — унікальні явища в історії української комедії. Так само Вечірній квартал з політичною сатирою, революційний Comedy Club та Ліга Сміху, де розкриваються нові імена. В інтернеті аудиторію завойовують Олексій Дурнєв, Майкл Щур та інші.

3 серія — це історія про нову українську рейв-культуру.

Про неї ходять легенди. Нібито Київ — новий Берлін, а спалах рейвів в Україні стався через Революцію Гідності. Але поки іноземні журналісти вигадують ці міфи, українська електронна сцена завойовує популярність по всьому світу.