DNK RomaNa презентує мініальбом з трьох реміксів «Нескорена»

Лют 22, 2023
DNK RomaNa
Фото: DNK RomaNa

DNK RomaNa презентує мініальбом з трьох реміксів на пісню «Нескорена», який був створений за підтримки популярного денс-порталу танцювальної української музики “Ukraine Dancing”.

Війна, скільки пісень присвячено цьому величезному лиху українського народу… Звісно, наш гурт не міг залишити такі події без реакції.

Свідомо не випускали пісень на цю тему з початку повномасштабного вторгнення. Занадто боляча та важлива справа.

Довелося деякий час взагалі збирати думки до купи, не залишало відчуття відповідальності за пісні на таку тематику.

Восени одного ранку я почув по телебаченню в “Єдиному марафоні” рубрику “Нескорені міста України” і пролунало: “Дніпро Нескорений”.

Можливо увагу привернуло саме згадування рідного міста, й одразу з’явився малюнок для нової пісні.

Чесно кажучи, не згадаю, щоб настільки легко давалося створення, це пов’язано з купою думок та ідей згенерованих за тривалий час війни.

І як тільки почув імпульс з цієї фрази, все стало на свої місця, а головне, зникло відчуття сумніву, що вийде гідно, гідно наших Захисників.

Безмежна повага, шана, честь та подяка їм назавжди.

Символічно, що до запису цієї пісні ми залучили нашу доньку Еліну, яка має певний вокальний досвід, але не це важливо, а те, що молоде покоління, наше ДНК, відчуло надію на майбутнє мирної, вільної України, що завдяки єднанню всіх українців ми вистоїмо та переможемо в цій війні за існування.

Ми живемо в надісторичний момент для нашого народу. Нарешті ми змогли захиститись і відповісти одвічному агресору. Нарешті змогли об’єднатися і дати відсіч.

Єднання – це і є одна з головних причин міцної нашої боротьби.
Мініальбом з трьох реміксів був створений за підтримки популярного денс-порталу танцювальної української музики “Ukraine Dancing”.

Пісня “Нескорена” – це своєрідний маніфест сили, витримки та незламності усього українського народу.

Створення реміксів надає можливості розширити аудиторію слухачів, надати ще більш впевнених ритмів та додає енергії слухачу.

Пліч-о-пліч стоїмо разом!
Україна – НЕСКОРЕНА!