Фанмуза оприлюднила список українських пісень квітня 2020-го року

Гру 1, 2020
Фото: fanmuza.com

Що ми слухали в квітні, та які пісні, нам запам’яталися протягом цього місяця?

Саме тут, через прослуховування багатьох україномовних пісень, складається список пісень місяця за субєктивним оцінюванням, а також на кого ми звернули увагу в музичному напрямку, а саме: аранжування, текст і професійність виконання.

– ХАС ЗАХАР PAULMAN – День за днем
День за днем горить, ця оптимістична фраза з пісні звучить на повторі з танцювальним бітом та вставкою речетативу, що робить пісню більш оригінальною серед попсових треків.

– YARMAK – ВОНА
Актуальність нашого часу, про те як байдужість до своєї країни робить велику яму з якої важко вибратись. Текст просто пробирає до глибини душі.

– THE HARDKISS – Гора
Безневинні і винні заглядають в небеса.. фраза, яка запала в душу. Шаленна енергія року з електронними інструментами і лірично-драматичним вокалом потужно звучить -гора.

– DZIDZIO – Молитва за Україну
Як другий державний гімн України, але в морально-християнському стилі, який на наш погляд дає силу та впевненість у майбутньому.

– Злата Огневич – Ти обіцяв
Відверта історія невзаємного кохання – “сьогодні про таке вже не співають”

– TARABAROVA – Найкрасивіша. NO STRESS
Фанковий мотив гітари та денсові ударні заставляють рухатись. Від Тарабарової можна часто послухати цікаві поєднання музики з гарним настроєм слів.

– Олександр Порядинський – Очі
В акустичному варіанті лірична пісня стає ще більш романтичною, а бархатний тембр голосу особливо підкреслює почуття – очі мов зорі.

– GAR4ICA – Забий І Танцюй
Танцювальний пульс, коли в тебе немає настрою, натхнення, сил, або усе навколо йде не так-рецепт дуже простий: Забий І Танцюй!