FOLEY випустив відверту пісню «Вилікуй» про єдине, що лікує у найтемніші моменти

Бер 14, 2024
FOLEY випустив відверту пісню «Вилікуй» про єдине, що лікує у найтемніші моменти
Фото: FOLEY

Автор топових хітів та саудпродюссер, в минулому засновник та директор MOЗGI studios Володимир Кагарлик, він же український поп-реп артист FOLEY, презентує перший трек свого міні альбому «Вилікуй».

Ця пісня має довгий та складний шлях, вона написана подружжям Кагарликів, тієї ночі коли вони не могли через війну засинати разом. Це було вперше за 14 років від їхнього знайомства, стрес, сварки і кохання, що стало єдиним вірусом який не варто лікувати.

Саме від цих емоцій з’явилася «Вилікуй», Foley поклавши слухавку почав писати те що відчуває в замітках, його дружина зробила те саме, ця синхронність людей на відстані і створила таку відверту пісню, яка стала примиренням, тим очікуваним першим кроком та зізнанням, що кожен з нас має право бути слабким та вразливим.

Разом з піснею FOLEY випускає відео роботу, яка знайшла відгук у глядачів та підтримку у медіа просторі, так як відображає чоловічу та жіночу відверту вразливість у складних моментах. Кохання пульсує в кожному, це вірус проти якого не хочеться рятуватися та винаходити вакцину. Взаємна підтримка – те чого ми потребуємо найбільше.

Зі слів артиста: Війна змінила кожного, змінила мене, війна показала та оголила людей які йшли поруч, війна показала, хто був випадковим перехожим. В якийсь момент я відчував себе слабким та пораненим, але дякуючи дорогим мені людям я знайшов для себе правильні рішення. Одним з них було рішення фіналізувати свою співпрацю з ПОТАПОМ, і я жодного разу не пошкодував, це як розлучення у стосунках, у кожного свій шлях і наші розійшлись. Круто бути правою руко, але я не готовий відмовитись від всього себе, це лише питання відповідальності.

Великою мотивацією для мене стала підтримка всесвітньо відомих артистів, які підтримали мене, популярна співачка Irina Rhimes топ Єворопейського лейблу GLOBAL RECORDS, з якою почав співпрацювати за кілька місяців до війни заспівала мою пісню українською мовою у Франції, котру я їй надіслав послухати і поділитися враженням. Мене вразило бажання підтримати та вивчити її моєю мовою. Запрошення працювати на Global Records та визнання на яке я не очікував дало поштовх створити свій музичний лейбл Unlock Music та намагатися зробити свій вклад в історію прогресу української музики, її популяризація у світі.

 

FOLEY готує багато сюрпризів для слухачів, одним з них є фіт з легендою Українського шоу-бізнесу, артистом який для Foley (котрий є автором пісень та саундпродюсером топових артистів та рекламних колаборацій: DOROFEEVA, NK, Мішель Андраде, Coca Cola, Maybelline, Glovo та інших) є гуру авторської та артистичної майстерності.