Forbes написав про Олега Винника, який став найдорожчим артистом України

Лис 7, 2020
Фото: facebook.com/Olegg.Vynnyk.official
У  журналі Forbes Україна вийшла велика стаття про  Олега Винника, його доходи і маркетингових ходах команди артиста.

Відомого співака Олега Винника відомим зробив його друг Олександр Горбенко, з яким його познайомили німецькі друзі в 2006 році. Тоді Горбенко був директором будівельної компанії Інтерінвестпроект. У 2008 році її ліквідували.

Горбенко і Винник, з 2018 року працюють як ФОПи.

Скільки мільйонів заробляє артист

У минулому році Винник відіграв 50 концертів, які відвідали 200 000 глядачів. Середня вартість квитків коливалася в межах $ 28-35. Отже, виручка артиста за 2019 рік могла скласти $ 5,6-7 млн.

У 2020 році через концертна діяльність Винника сильно постраждала через карантин, доводилося експериментувати. Саме значуща подія в його кар’єрі в поточному році – концерт на НСК Олімпійський. Шоу проходило без глядачів, але за $ 7-20 його можна було подивитися онлайн. Команда співака продала 79 000 віртуальних квитків.

Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях дешевше $ 100 000. Зараз він – найдорожчий артист в Україні. Наприклад, 45-хвилинний виступ Винника на новорічному корпоративі обійдеться в $ 50 000.

Незважаючи на це, зайвого намагаються не витрачати. Горбенко розповідає, що кліпи артисту знімають тільки через рік-півтора після виходу пісні. І тільки в тому випадку, якщо трек став хітом. Зараз у Винника 19 кліпів і шість музичних альбомів.

Скільки фанатів у Винника

У Олега Винника 2,5 млн передплатників в соцмережах. За даними сервісу моніторингу соцмереж SemanticForce, 95% відгуків на його сторінках в Facebook і Instagram позитивні.

При цьому залучення аудиторії на сторінці в Facebook – 2,4%. Більше серед українських виконавців тільки у Святослава Вакарчука, який крім статусу артиста має і політичний бекграунд.

Соціологічні опитування

Щоб задовольнити запити фанатів, Винник з продюсером користуються послугами соціологів.

Горбенко не розкриває назву маркетингової компанії, у якій щорічно замовляє дослідження, але уточнює, що цікавляться тим же, що і політики: симпатіями і точками зростання. Отримані дані на 60-70% відповідають обраному плану, решта, каже Горбенко, коригується.

Одним з таких експериментів став виступ Винника на Atlas Weekend в 2018 році. У день виступу артиста його відвідали 154 000 чоловік.