Головна опора життя – це ти сама: Diana Gloster презентувала пісню «Я у себе»

Бер 13, 2023
Diana Gloster
Фото: Diana Gloster

Співачка Diana Gloster презентувала пісню-маніфест «Я у себе» на підтримку жінкам та дівчатам до щасливого життя.

Diana Gloster – українська співачка, авторка пісень і ведуча подкасту Gloster FM.

Артистка активно підтримує рух фемінізму та закликає жінок у своїй творчості вірити у власні сили, любити та поважати у першу чергу себе.

Головний меседж нової пісні закарбований в її приспіві. «Я у себе» – це гімн кожної дівчини, кожної жінки, який нагадує: щоб бути щасливою, достатньо мати себе.

Важливо бути у згоді, розумінні та любові зі своїм внутрішнім «Я», відчувати та чути себе – цього дійсно достатньо.

Опора життя – вона не у чоловіках чи друзях, у роботі чи якихось зовнішніх факторах, а виключно у собі.

Пісня «Я у себе» – це маніфест жінкам через власний досвід, тому що в моєму житті дуже багато подій пов’язано саме з ідентифікацією, вірою в себе і багатьма випадками, коли цю віру ламали, принижували, топтали, хотіли знищити та, напевно, один з найпотужніших прикладів – це моя історія з батьком.

На жаль, в нашій сім’ї панувало психологічне домашнє насилля, він завжди мені казав, що без нього я нічого не зможу і з мене нічого не вийде.

Завдяки цій пісні я усвідомила вперше в житті на 100%, що саме віра у себе допомогла мені не зламатися, пройти весь цей шлях і бути там, де я зараз є.

Я б хотіла, щоб кожна жінка, кожна дівчина, слухаючи цю пісню, відчула і повірила, що немає нічого неможливого, поки вона у себе є, – прокоментувала прем’єру співачка.

Новий трек має стати також підтримкою всім жінкам, які щоденно відчувають тиск через нав’язані стереотипи та очікування від суспільства, включно з тими, що перебувають за кордоном через війну в Україні.

Прослухати нову композицію можна на всіх платформах.