ГУРТ GENTLEMAD ПРЕЗЕНТУЄ НОВУ ПІСНЮ «WHITNEY HOUSTON», ЯКА НАГАДАЄ ПРО ВАЖЛИВІСТЬ ВІДВОЛІКТИСЯ ВІД БУДЕННОСТІ.

Бер 1, 2024
Гурт GENTLEMAD, який відомий своїм унікальним лірично-роковим звучанням у музиці, готовий представити нову пісню “Whitney Houston”.
Фото: GENTLEMAD

Гурт GENTLEMAD, який відомий своїм унікальним лірично-роковим звучанням у музиці, готовий представити нову пісню «Whitney Houston»

Фронтмен гурту Нікіта Чеканський розповідає, що «Whitney Houston» виникла, коли бурхливе життя міста захопило настільки, що іноді було важко відчути повноту емоційного зв’язку з коханою людиною.

Це пісня про відчуття тепла та спокою, яке ми знаходимо, будучи разом з близькими людьми, поза бурхливим життям у мегаполісі, яке затягує нас ніби у торнадо буденних справ та шаленого ритму життя.

 

Я пам’ятаю як я йшов серед багатоповерхівок у Сумах і спостерігав, як у вікнах запалюється світло. Це значить, що люди вирвались з шаленого темпу міста і створюють вдома затишок. Біжучи між цими домівками, я знав, що десь чекають і мене,- Нікіта Чеканський, фронтмен гурту.

 

Гурт GENTLEMAD сподівається, що завдяки пісні «Whitney Houston» слухачі зможуть відчути тепло та затишок поза межами міського шуму та буденності.

Цей трек створений, щоб нагадати нам про важливість моментів з коханими людьми та про те, що справжнє щастя часто знаходиться у найпростіших речах.

«Whitney Houston» доступний для прослуховування на всіх музичнихплатформах.