Гурт KALUSH презентує кліп про подолання труднощів та внутрішній дух “До берега йду”

Лип 28, 2023
KALUSH - До берега йду
Фото: KALUSH

У своєму новому треку “До берега йду” гурт KALUSH закликає бути вірним собі та не здаватися на шляху до своєї мети

KALUSH порадував своїх шанувальників новою роботою. Гурт представив трек «До берега йду».

Як і останній реліз KALUSH «ХМАРИ», який був створений в тандемі з Leo Mantis, пісня «До берега йду» доносить до слухача ідею залишатися вірним самому собі та бути незламним перед перепонами, які трапляються в житті. KALUSH використовує метафори човна та берега, що символізують життєвий шлях та мету, яку ти маєш в житті.

Наша нова пісня про подолання труднощів, про внутрішній дух.

Ми закликаємо бути вірним собі, не піддаватися впливу, впевнено йдучи своєю дорогою та знаходячи в собі сили й мотивацію.

Тож вірте в себе й в те, що ви робите, не дивлячись ні на що, – коментує нову пісню фронтмен гурту KALUSH, Олег Псюк.

Саунд-продюсер Станіслав Чорний каже, що трек «До берега йду» символізує життєвий вектор: «Майже у кожного з нас існує свій внутрішній сенс життя або життєва ціль і ми кожного дня працюємо над собою та вдосконалюємося аби її досягти».

Пісня “До берега йду” втілює рішучість, оптимізм та віру в себе. Це мотиваційний трек, який може надихнути слухачів рухатися вперед, наперекір перешкодам на їх шляху.

Зустрічайте новий трек KALUSH та слідкуйте за новинами гурту у соціальних мережах.

ДОВІДКА:

Гурт KALUSH було засновано 2019 року, коли тоді ще майбутній соліст Олег Псюк, «кинув клич» у соцмережах, написавши, що хоче створити реп-гурт. Постійно діючий склад KALUSH наразі — це сам засновник та лідер гурту KALUSH Олег Псюк та МС КИЛИММЕН.

KALUSH відзначився співпрацею з такими артистами, як alyona alyona, YARMAK, Христина Соловій, Skofka, Jerry Heil, Океан Ельзи, Leo Mantis, Станіславська, Діма Варварук, vlada, PANINI, Gedz, Skip, Tember Blanche.