Хіп-хоп гурт ТНМК презентував відеокліп “ПМ’ТЙ” до Дня захисників та захисниць України

Жов 12, 2021
Фото: YouTube/ТНМК

Кліп “ПМ’ТЙ” гурту ТНМК було знято у в місті Щастя, в межах проєкту «Натхнення Сходу*», що реалізує фундація соціальних інновацій «З країни в Україну».

Вперше гурт потрапив до Щастя на початку бойових дій, зігравши для воїнів у бліндажі. Обираючи місто, амбасадорами якого ТНМК мали стати в цьому проєкті, згадали про перший виступ й вирішили повернутися – бо що може бути більш символічним, ніж боротьба за власне щастя?

Над відео працювали режисер Віктор Придувалов та оператор Ярослав Пілунський, з якими гурт поєднує багаторічна співпраця. В головній ролі знялася волонтерка та доброволець-парамедик Аліна Михайлова.

«Натхнення Сходу» – це проєкт, покликаний привернути увагу до міст на Сході та Півдні України. 11 українських артистів презентують 11 міст. Фестиваль «З країни в Україну» відбувся влітку 2021 року в Слов’янську, Краматорську, Бахмуті, Дружківці, Добропіллі, Мирнограді, Станиці Луганській, Старобільську, Щасті, Херсоні та Маріуполі.

Проєкт відбувся за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проєкту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні».
Обладнання для зйомок забезпечив лідер галузі технічного сервісу кіно та відеозйомок – PATRIOT Rental.