Христина Соловій подякувала всім хто бере до рук зброю відстояти Україну

Тра 6, 2022
Фото: instagram.com/soloviyka

Бажання перемогти є нашою найсильнішою зброєю, тому Христина Соловій подякувала всім хто бере до рук зброю відстояти Україну у пісні “Я твоя зброя”

Контраверсійні рядки приспіву: «Тисни гачок — я твоя куля, Тисни ще раз — я несу мир» є відсилкою на серію плакатів “Миру мир” художників Андрія Приймаченка та Олександра Ком’яхова. Йдеться про теорію “справедливої війни”, коли війна є останнім засобом виживання. Українці націлені на перемогу, щоб знову жити під мирним небом, повернутись додому, воз’єднатися з сім’ями, відчувати свободу та робити звичні речі: гуляти вільним Києвом, їздити на море у вільний Крим.

Режисером кліпу став Юрій Катинський. Разом ми реалізували ідею кліпу протягом тижня після знайомства. Ми спробували поетично зобразити українську весну, з флером ностальгії за мирним життям, який водночас є і мрією про романтичні часи у переможному майбутньому.

Весна є противагою образу зими у пісні, що з 2014 року приносить нам війну. Весна – це символ життя, пробудження і перемоги над зимою, як символом смерті. Весна приходить попри війну, а мрія сильніша за війну, – коментує ідею режисер кліпу.

Саунд продюсером виступив Павло Литвиненко, який також створював альбом “Rosa Ventorum”. У пісні “Я твоя зброя” він створив атмосферу героїчного епосу та настрій переможного гімну. Обкладинку до синґлу створив Дмитро Грушківський, художник з моєї команди. За його ідеєю це втілення образу берегині світла.