Христина Соловій про найважливіші стосунки: дивись новий кліп “Подзвонити мамі”

Тра 12, 2023
Христина Соловій - Подзвонити мамі
Фото: Христина Соловій

Співачка Христина Соловій презентує сингл “Подзвонити мамі” та кліп до Дня матері.

Це третій сингл з майбутнього альбому-квадрології Rosa Ventorum.

Христина продовжує розповідати особисту історію й презентує пісню-меседж до Дня матері, який в Україні відзначають 14 травня.
Звучання щемкого синглу “Подзвонити мамі” натхненне r’nb 2000-х, таким зрозумілим для покоління співачки. Кліп на пісню “Подзвонити мамі” зняли в Києві в квітні 2023 режисерка Аліна Пронько та її команда.

Христина Соловій про пісню:
Пісня “Подзвонити мамі” написана у якийсь кризовий період, який я вже стерла з пам‘яті. Пригадую тільки, що мене добряче крило. Навалилось все й одразу. В такі часи я особливо “тримаю фасон”, зціплюю зуби і продовжую свою справу. В такі часи я здаюся нещирою і награною навіть самій собі. Бо, насправді ж, просто хочу подзвонити мамі, розплакатись і визнати, що вона мала рацію.
Але такий дзвінок буде колись потім, не зараз. Тому, я пишу пісню. Хтось себе у ній впізнає. Комусь, можливо, вона допоможе. Хтось нарешті поговорить із мамою. А хтось просто заплаче.

Христина Соловій про кліп:
“Ідею з вінтажними телефонами запропонував Діма Грушківський. Він прийшов у мою комаду як візажист, але за два роки став повноцінним арт-директором. Діма вміло знаходить баланс між змістом і формою, дуже тонко мене відчуває і як результат – з‘являються роботи, якими я пишаюся.
Із юною режисеркою Аліною теж одразу стався конект. Ще на етапі підготовки, я відчула, що ця дівчина зможе показати мою пісню-меседж на глибоко емоційному рівні.”