Христина Соловій та Сергій Жадан грають історію кохання

Гру 17, 2022
Фото: Христина Соловій

Христина Соловій презентувала відеокліп «Юність», який є першим синглом з ІІІ частини альбому «Rosa Ventorum».

У відео разом з Христиною знявся письменник та музикант Сергій Жадан. В кліпі «Юність» Христина та Сергій грають історію кохання.

Моя пісня про юність. Наша країна така сильна саме тому, що ще дуже юна і пристрасна. Їй можна все і все їй під силу. – коментує Христина.

Христина Соловій співпрацю із Сергієм Жаданом:
«До концерту пам’яті видатного музиканта Міська Барбари у 2021 році я створила кавер пісні «Я помру від застуди» легендарних «Мертвих Півнів» на слова Жадана.

Ще тоді у нас із Сергієм виникла ідея створити щось цікаве разом.
Сергій Жадан – найкраще втілив образ головного героя, бо у його поезії так само присутня «вічна юність», а в його особистості відчуваю збірний образ дорослої української культури. Українська незалежна музика та література, на яких я зростала, завжди є і будуть джерелом натхнення для моїх пісень.»

Сергій Жадан про співпрацю з Христиною Соловій:
«Це була унікальна нагода опинитися в кадрі з улюбленою співачкою. Мені подобається ця пісня – вона світла й печальна водночас.

Під такі пісні люди закохуються й освідчуються.
Працювати було легко й цікаво. З Христиною загалом легко й цікаво. Вийшла чуттєва історія стосунків чоловіка й жінки – стосунків, що долають час і запалюють повітря. Доволі природньо вийшло, як на мене.
Христина виразна й переконлива. І в кадрі і поза ним. Їй хочеться підспівувати. Тому, думаю, ми ще всіх здивуємо.»

Христина Соловій про пісню:
«Юність дуже зваблива для кожного і кожної з нас. Їй ще нічого не страшно, вона на все здатна, бо не знає, чого не можна.

Це таке нестримне бажання жити і любити, яке я понад усе хотіла би у собі зберегти.
Моя пісня також про нашу країну сьогодні.

Про українську культуру, яку любиш і живеш нею не тому, що патріотизм чи так навчили, а тому, що вона сильна і зваблива вгодночас.