Хто такий Іван Клименко та який його вплив на Alyona Alyona, гурт Kalush, Skofka?

Жов 19, 2023
Хто такий Іван Клименко
Фото: Іван Клименко

Інсайди музичного продюсера Івана Клименко про ENKO, Kalush, Skofka та інші проєкти нового члена журі «Голос Країни».

Він пройшов довгий шлях від продажу пісень по 200 грн та жебрацької творчої юності в стилі реггі/фанк до статусу одного з найвпливовіших людей в українській музичній індустрії.
Про лейбл-імперію Івана Клименко — ENKO Music пише журнал Forbes, його артисти домінують в чартах та стрімінгах, а сам продюсер — чи не перша «цехова» людина в кріслі шоу «Голос Країни».

Музичний продюсер Іван Клименко також розповів в інтерв’ю СЛАВА+ про бідне дитинство, алкогольну залежність, пристрасть до музики.

Слава Дьомін під час розмови в інтерв’ю СЛАВА+ з Іваном дізнався про про участь у шоу “Голос країни”, заробітки на артистах, таких як Alyona Alyona, гурт Kalush, Skofka. Ще Іван розповів про стосунки з дружиною, чому вони вже багато років не вживають алкоголь, м’ясо і навіть каву.

Також цікаві факти у відео:
– книга, яка змінила парадигму Клименко
– аскеза на порно
– Іван надає квартиру для переселенців
– хейт за шароварщину та заробіток на патріотизмі

 

Музичний продюсер Іван Клименко з партнерами лейблу ENKO, розповіли журналу Forbes Ukraine про свій успіх в українській музиці.

В лейблі ENKO є чотири топові українські артисти: гурт Kalush Orchestra, виконавці alyona alyona, Skofka та Kozak Siromaha.

Музиканти потрапляли до YouTube Music chart з піснями “Стефанія” Kalush Orchestra та протрималася в хіт-параді 52 тижні, стільки ж станом на початок серпня там знаходиться “Чути гімн” репера Skofka.
Сам продюсер каже, що обирає музикантів за чотирма принципами: внутрішнє відчуття «своєї людини», загальне бачення музики, цілеспрямованість та виваженість поглядів із місією лейблу.