Jerry Heil з мамою заспівала чуттєву пісню

Вер 13, 2022
Фото: Jerry Heil & Людмила Шемаєва

Цього разу фіт Jerry Heil з мамою Людмилою Шемаєвою викликав неймовірні емоції з новою піснею “НЕСЕСТРИ”.

Мама, Людмила Шемаєва, з раннього дитинства мріяла співати для людей, проте в селі навчатися не було можливості, а далі життя склалося інакше. Проте всю свою любов до музики вона передала мені, вкладаючи з батьком в моє становлення всі можливі ресурси! Настав час повертати любов! Маминій мрії більше 50 років – і сьогодні вона збулася!

Текст пісні написав Іван Клименко. Я довіряю спільне написання пісень тільки йому наразі. Це перша пісня, де текст писала не я. Стилістично текст нагадує народну баладу – а я лиш підсилила це видозміненою мелодією народної пісні ”Ой на дубові та гілки гнуться”.

Мультфільм , який взято за основу відеороботи, має назву ”НЕДОКОЛИСАНА”. Випущений був рос. мовою в 1989 році, проте створений за сюжетом українського письменника Анатолія Свидницького. Ось декілька важливих рядків зі статті на Вікіпедії :

Анатолій Свидницький розпочав громадську працю як член таємного Харківсько-Київського студентського товариства, яке ставило своїм завданням боротьбу з царським режимом, ширило заборонену літературу, домагалося заснування недільних шкіл тощо. Анатолій Свидницький був ініціатором заснування недільної школи на Подолі.