KOZAK SYSTEM презентували відео «Різдво і Маланка»

Гру 25, 2022
Фото: KOZAK SYSTEM

KOZAK SYSTEM презентували нову пісню та відео «Різдво і Маланка», автором слів та мелодії вже традиційно став трубач гурту Сергій Соловій.

Іван Леньо, фронтмен KOZAK SYSTEM: Ми з хлопцями усвідомлювали, що дуже хочеться створити красиву та надихаючу, позитивну пісню саме для цьогорічних свят.

Для кожного українця такі свята, як Новий Рік, Різдво – частина буття. Так, сьогодні вони суттєво зіпсовані війною і будь-яка пісня, яка пишеться в цей період, не може не мати відгоміну війни. Саме тому у відеоряді ви бачите такі фарби, які відповідають нашому сьогоденню:

України на генераторах. Уся країна сьогодні по суті – Великий Генератор, який генерує світло, добро та єдність до Перемоги.

Цим відео ми хочемо подарувати всім українцям трішки тепла. Трішки позитиву. Трішки віри у те, що рано чи пізно ця темрява закінчиться.

Рано чи пізно ця війна завершиться нашою Перемогою і після Перемоги такі свята, як Різдво і Маланка ми будемо святкувати вже в інших фарбах і з іншими емоціями.

Цікавий факт: у KOZAK SYSTEM є пісня «Маланка», яка була записана і випущена ще у 2003 році і вокальні партії в ній виконала тоді ще маленька донечка Івана Леньо Меланія. Робочою назвою нинішньої пісні була «Маланка-2», а головну роль у новому відео виконала вже доросла Маланка Леньо.

Довідка: Запальні, харизматичні, щирі і ні на кого не схожі: гурт KOZAK SYSTEM – це по-справжньому народний колектив України.

Мапа нашої країни оповита їхніми концертними марштурами вздовж і впоперек: з початку повномасштабного вторгнення музиканти проїхали з благодійним вуличним туром більш ніж 100 міст та містечок України та Європи. Саме разом із ними у 2022 році українці співали, сумували за воїнами, ними надихалися, з ними запалювали та донатили на ЗСУ.
Фронтмен гурту Іван Леньо з лютого 2022 року служить в лавах Патрульної поліції Києва, музиканти активно допомагають фронту: як забезпеченням так і концертами для наших воїнів на передовій.