KOZAK SYSTEM випустили кліп “Три Слова” з нового альбому

Лют 10, 2022
Фото: facebook.com/kozaksystemband

Гурт KOZAK SYSTEM продовжують випускати синґли з нового альбому “Земля. Вітер. Вогонь.” і презентують новий трек та відео до неї “Три Слова”.

Написав цю пісню – трубач гурту Сергій Соловій, який є автором більшості пісень з майбутнього альбому KOZAK SYSTEM.

Сергій Соловій: Ідея пісні і мелодія мені наснилися, а слова до вечора вже “написалися” самі собою. Він – кохає її і мріє про велику любов, але через свою нерішучість наважується лише постити власні вірші про неї на своїх сторінках, марно сподіваючись, що вона побачить і “розшифрує” його меседж. Вона теж мріє про велике кохання, але має залежність від соціальних мереж, і вже просто не в змозі побачити щось насправді важливе і щире у нескінченному водоспаді порожніх сторіз, постів та повідомлень. Тож, їхні мрії залишаються лише їхніми мріями.

Про аранжування пісні розповідає фронтмент гурту Іван Леньо: Коли я її вперше заграв і заспівав ми зрозуміли, що “Три слова” чимось подібна на романс: дуже романтичний та щемкий. Ми не могли наважитися зробити її з аранжуванням гурту і навіть мали ідею випустити її у форматі просто під фортепіано. Довгих три місяці ми шукали, якою може бути форма та аранжування цієї пісні. Було зроблено щонайменше чотири версії і жодна з них нам не здавалася довершеною. Нарешті вдалося.