Крик душі співачки JIVA та мільйонів українців

Лип 15, 2022
Фото: JIVA

Ізраїльська співачка українського походження JIVA (Джива) презентує композицію «Люта Весна».

Наповнена болем, лірична композиція розповідає про вічний лютий та весну, яка у серцях мільйонів українців цьогоріч так і не настала.

Композиція «Люта весна» має нестандартну структуру: довгі інструментальні програші з елементами української етніки, за допомогою яких передається настрій пісні. JIVA планувала створити колискову, проте внутрішній стан надиктовував зовсім інше.

Моя душа неймовірно болить за рідну Україну. З 24 лютого жодне українське серце матері, дружини, дитини не в спокої. Мені хотілось створити композицію, яка підкреслить переживання нашого народу. Проте, я впевнена, що обов’язково прийде перемога. Так, наше життя більше ніколи не буде таким, як раніше, але воно стане більш наповненим сенсами та бажанням жити, робити цей світ кращим, – прокоментувала JIVA.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, вона не могла залишитись осторонь, почала активно волонтерити, брати участь у багатотисячних мітингах в Ашкелоні та благодійних концертах, націлених на збір коштів на медикаменти та евакуацію дитячих будинків. Окрім того, JIVA виступила і в рамках телемарафону Save Ukraine Stop War, який відбувся у Тель-Авіві. Також співачка вирішила повернутись до своїх витоків та почала створювати пісні рідною мовою – українською.

Стан тривожності та пригніченості тримав мене наче в кайданах. Я хотіла зробити пісню-колискову, яка підтримає кожного волонтера, кожного воїна на фронті, кожну дитина, кожного переселенця, аби почувши її всім їм ставало трохи легше. Але біль та відчай, що акумулювалися в душі, вирвались криком. “Люта весна” – це не колискова, а моя особиста психотерапія, – зізнається виконавиця.

Після перемоги JIVA планує приїхати в Україну з серією благодійних концертів для підтримки дітей та вимушених переселенців, а зараз готується до благодійних концертів підтримку постраждалих від російської агресії.