Київський гурт Two Streets представив новий сингл “Двоє у човні” про листи з краю світу

Вер 1, 2023
Two Streets
Фото: Two Streets

Київський гурт Two Streets випускає новий сингл під назвою “Двоє у човні” мелодійний альт-рок про листи з краю світу.

Ця пісня увійде до дебютного альбому “Спадок”, реліз виходить на лейблі COMP MUSIC, що є офіційним представництвом Universal Music Group в Україні.
Пісня “Двоє у човні” втілює в собі ідею життєвого шляху, який, незважаючи на всі перешкоди та виклики проходить кожен з нас. Її текст відкритий до різних інтерпретацій – як філософський пошук власного місця у світі, так і відображення непростих сучасних реалій, зокрема – еміграції.

“Двоє у човні” було записано на студії LipkyZvukoZapys під керівництвом саунд продюсера Сергія Заболотного (Табула Раса, Omana, Bahroma та ін.)

-“Це одна з перших пісень, які ми писали саме як гурт, всі разом”, – коментує Кір Павловський, (соло гітарист гурту Two Streets) – “Тому, думаю, для кожного з нашого гурту вона має свій, особливий сенс”.

Склад гурту включає : Макс Онанко – автор слів, вокал, Кір Павловський – соло гітара, Олексій Воронін – на ритм гітарі, бас-гітара – Євгеній Антонов та Дмитро Вахта – за ударними, також за участі Євгенія Хрульова (барабанщика гуртів Pustosh, Vovk) при записі ударних.
Кожен з них привніс у пісню своє бачення, створивши яскравий та емоційний трек.
Обкладинку до синглу створив дизайнер, актор театру та кіно, зірка фільму “Памфір” Іван Шаран.

Не пропустіть можливість насолодитися енергетикою Two Streets наживо – 10 вересня, гурт влаштовує концерт у клубі “Volume Club”, де презентує цю та інші композиції з дебютного альбому “Спадок”.

Квитки

Запрошуємо всіх бажаючих зануритися у світ емоцій та рок-атмосфери від Two Streets.