Київський гурт Two Streets випустив новий сингл, про віру у кращі часи під назвою «Сонячні дні»

Тра 4, 2023
Two Streets - Сонячні дні
Фото: Two Streets

Новий реліз «Сонячні дні» від київського гурту Two Streets вийшов на лейблі COMP MUSIC, що є офіційним ліцензіатом Universal Music Group в Україні.

Це буде вже другий сингл з дебютного альбому гурту – «Спадок». Справжньою родзинкою релізу є музичне відео, на офіційному YouTube каналі гурту.

“Ми білий попіл у печі, ми тихо тліємо, віримо, віримо…” співають Two Streets. Пісня «Сонячні дні» – це в першу чергу про надію, про віру у кращі часи, але чи прийдуть вони, якщо просто чекати, склавши руки? Цією відео роботою гурт хоче привернути увагу до вітчизняних музеїв під час війни, адже наразі вони потребують підтримки як ніколи.

Кліп на пісню було відзнято у травні 2022 року в Національному науково-природничому музеї НАН України в місті Києві.

А вже 10 жовтня 2022 року, музей постраждав від ворожої ракетної атаки, тому кожний куплений квиток, це додатковий шанс на збереження експозиції та внесок кожного відвідувача у ремонт будівлі.

Режисура відео традиційно від Костянтина Шарапова, який працював і над першим кліпом Two Streets «Нас Немає», що вийшов у лютому.

Пісню «Сонячні дні» гурт Two Streets записав на студії LipkyZvukoZapys під пильним наглядом досвідченого саунд продюсера Сергія Заболотного (Табула Раса, Omana, Bahroma та ін.), відповідального також за зведення і мастеринг синглу.

Незмінний склад гурту: вокальні партії – Макс Онанко; на соло гітарі Кір Павловський; ритм гітара – Олексій Воронін; Євген Антонов – бас-гітара; за ударними Дмитро Вахта, також за участі Євгена Хрульова (барабанщика гуртів Pustosh, Vovk).

6 травня на Подолі в клубі The Crown за адресою Сагайдачного 10/5 відбудеться концерт* де гурт Two Streets представить свій новий сингл.

Усіх гостей цього вечора чекає потужний живий звук! Гарна нагода побачити на сцені виконання нової пісні «Сонячні дні» на власні очі.

Відвідувачі концерту, яким пощастить найбільше, отримають постери гурту з підписами усіх музикантів Two Streets з перших рук!

Приходьте на концерт, слухайте яскраву музику і при нагоді завітайте у музеї вашого міста!