LAURA MARTI показала свого коханого новому кліпі “Love will save the world”

Лют 14, 2023
Фото: LAURA MARTI

До Дня всіх закоханних LAURA MARTI дарує дуже особисту пісню “Love will save the world” і кліп зі своїм обранцем.

Ця пісня для тих, хто боїться покохати знов через попередню невдачу. Для тих, хто став занадто “сильним”, щоб знову відкрити своє серце, дозволити собі кохати і «будувати» навіть тоді, коли все проти цього.

У новій відео роботі Лаури Марті знявся її бойфренд. У такий спосіб співачка ніжно ділиться з фанами своїм щастям. Хто її бойфренд поки що невідомо, але ви можете побачити його в кліпі. Свою любов Лаура зустріла у Кельні, куди перевезла маму з Харкова через війну і, де зіграла свій перший концерт на підтримку України.
Частина кліпу знята у TGR The Green Room. Саме там, де пара вперше зустрілась.

Любов врятувала мій світ. Боятися кохати – це моя історія. Довгий час я була одна.
Після перших довгих відносин, моє серце було розбите і я зосередилась лише на музиці. Я просто закрилась.

Напевно, стримував біль розлучення і страх того, що вже не зможу полюбити так само сильно. Перша любов ще довго не відпускала…Лише роки два тому як моє серце стихло і я відчула себе вільною.
Мої спроби покохати закінчувались нічим. Вже після першого побачення розуміла, що це не моє.
Знаю, що справжня любов – це хімія і доля. Його варто дочекатись. Але також знаю, що коли воно пролітає повз тебе – треба «не спати» і мати відвагу зловити його.

Як в тій притчі – “сісти в човен”.
Твоя людина має “прилетіти з неба”, але щастя ми створюємо своїми руками, в цьому теж вже немає сумнівів.
З початку війни я бігла свій марафон, робивши все, що було в моїх силах: перший місяць – волонтерство в Україні, потім 5 місяців безперервних концертів Європою і збір коштів – хотілось кричати всюди, також, представила Україну у Польщі на міжнародному конкурсі «Ladies’ Jazz», де отримала Гран-Прі.

В один момент я відчула, що просто помираю від виснаження і усвідомлення того, що війна не закінчується і це реальність, а не страшний сон.

Тоді я вирішила створити альбом “24th”, в якому занотувала агресію росіїї. Нікому не дати забути про всі жахи над Україною – це мною керувало.

Бо пісня живе вічно і передає історію з вуст в уста.
Створення альбому мене трохи повернуло до себе, але також, забрало залишки сил. За 5 тижнів я випустила 5 пісень і кліпів.

Я майже не спала, постійно плакала і час від часу пила заспокійливі.
В липні, коли я готувалась до зйомок кліпу на пісню 24th , я страшенно хотіла додому і зовсім не була настроєна на когось, хто поселиться у моєму серці.

Серце було розірване на шмаття. В цей момент з’явився Він. Той самий. Той, хто вилікував мої рани і подарував мені любов і світло.
Я бажаю, щоб кожен знайшов свою любов і перестав боятися бути щасливим! Навіть зараз, коли в нас “забирають землю з-під ніг” важливо любити і бути коханим.

Любов надає суперсилу. Любов рятує нас. Любов врятує світ, я дуже на це сподіваюсь.
Лаура Марті