LETAY заспівав про найважливіші дні українського народу за всю його історію

Кві 30, 2022
Фото: facebook.com/letayofficial

Кожен з українців переживає це по-своєму, але разом ми всі велика сила, що відчуває LETAY у новій пісні “Москалі підуть”.

В такі часи свідомість намагається осягнути масштаб та вагомість того, що відбувається, а разом з тим зафіксувати світоглядні цінності.
Роздуми про витоки Війни, мотиви Агресора та попередня «інертність» сприйняття багатьма українцями «сусіднього» народу вилилися у новий трек LETAY з абсолютно недвозначною назвою «Москалі підуть».

Оскільки українці насамперед через притаманні їм первинні гуманістичні цінності так чи інакше дискутують в різний спосіб щодо представників «іншої Росії», Ілля Letay Резніков вирішив торкнутися в пісні і цієї теми, висловившись щодо цього абсолютно впевнено.

Ілля Letay Резніков: вони, напевно, хороші для своїх, бо, можливо, щось доносять крізь пропаганду. Але вони все одно частина імперії, поділяють імперські погляди, свідомо чи несвідомо працюють на ворожу українцям систему. Тому і закінчується русскій ліберал на українському питанні. До того ж за кожним хорошим русскім обов’язково підтягнуться всі інші.