Львівський співак «Avrin» презентував дебютну пісню «Мама проти»

Гру 25, 2020
Фото: instagram.com/avrin.music/

Новий сингл від українського виконавця «Avrin».

Соліст та автор своїх пісень «Avrin» (справжнє ім’я Олег Лаврик) – український співак з величного міста Львів. Закохавшись у музику, вирішує професійно зайнятися цим видом мистецтва. І вуаля, українці отримують перший хіт, який не залишить байдужим жодне «серце», особливо молоде.Палкі почуття, яскраві емоції, ритмічний авантюризм – це те, що нам дарує пісня «Мама проти». Над музичним продакшином працював Юрій Блистів (Blystiv).

В пісні автор розповідає про один з епізодів свого життя. Як і кожна людина, він піддався почуттям закоханості, моменту, який дарував йому щастя та відчуття піднесення.
Але вічна тема батьків і дітей, вплітається в кульмінаційний момент цієї романтичної історії. Мати категорично проти стосунків своєї доньки з її коханим, не залишаючи їм жодного шансу.
Головна ідея пісні – відчуття свободи. Автор протиставить молодий дух проти консерватизму.

Трек написаний в стилі pop-dance з елементами речитативу. Лейтмотив синглу звучить протягом всієї пісні «мама проти», яким автор хоче підкреслити свій емоційний стан: нескореність та переживання. Також в композиції яскраво виражений звук брассу, який поєднаний з бас-гітарою як один елемент, створюючи додаткову ритмічність.

Основний посил композиції віддатися почуттям, не обтяжувати себе рамками, не ставити штампи, адже життя чудове і прекрасне. Його ж тільки може покращити любов: чиста, ніжна й щира.

Більше інформації про артиста, та його творчість, можна знайти тут