Львівський співак Avrin презентує новий зворушливий сингл “Закарбовані сни”

Кві 9, 2021
Фото: instagram.com/avrin.music/

 

Після успішного дебюту з денсовим треком «Мама проти», AVRIN випускає другий сольний сингл “Закарбовані сни”.

Своєю піснею виконавець хоче привернути увагу молоді і показати, що від почуттів не потрібно ховатися, їх приховувати. Так, інколи це боляче, але вони справжні, і саме вони тебе штовхають діяти.

Пісня написана в стилі pop-dance в поєднанні з акустичною гітарою. Лейтмотив синглу “Закарбовані сни” обмальовує драматизм закоханого юнака, який страждає від нерозділеного кохання. Але вогонь справжньої любові так швидко не загасити, й він починає його переслідувати навіть уві сні, що автор неодноразово підкреслює у приспіві.

Назва пісні несе символічне значення, адже застосований епітет «закарбовані», додає синглу емоційної насиченості, вказуючи на те, що розтавання з коханою не минає безслідно: всі переживання, розпач та почуття закоханості залишилися надовго в його пам’яті, як відбиток.

Написання музики, тексту та робота над музичним продакшином цього треку відбувалася в команді з саунд-продюсером Юрієм Блистівом (Blystiv Production).

Нагадаємо, в грудні AVRIN дебютував з піснею «Мама проти», яка викликала жвавий інтерес у слухачів та потрапила до плейлистів відомих радіостанцій.

Слухайте на всіх платформах сингл “Закарбовані сни”