Любов крізь відстань: співачка Sofia Dolia презентувала нову чуттєву пісню “Погасли вогні”

Гру 17, 2023
Любов крізь відстань співачка Sofia Dolia презентувала нову чуттєву пісню “Погасли вогні”
Фото: Sofia Dolia

Співачка та сонграйтерка Sofia Dolia презентувала нову авторську пісню “Погасли вогні”.

“Наш зв’язок – це місяць і небо…” — історія, що проникає у глибини серця, від Sofia Dolia.

Кожного разу коли я створюю нову пісню ставлю собі питання яке відчуття хочу подарувати людям. При прослуховувані “Погасли вогні” створюється атмосфера тепла навколо. Відразу згадуєш часи, коли твоя віра надихала тебе, підтримувала і не давала опустити руки. Ця історія зігріває душу, нагадує про силу віри і про те як важливо пам’ятати, що бажання стають реальністю, якщо в них вірити. – ділиться Софія.

Артистка на початку повномасштабного вторгнення опинилась в облозі у рідному місті. ЇЇ прагнення підтримати український народ перетворилось у пісню “Добро переможе”, яка здобула популярність на просторах Facebook. Відтоді співачка почала ділитись своєю творчістю, де розповідає про свої думки, глибокі почуття та особисті переживання. Так у серпні 2022 року презентує романтичний сингл “Літаю”, а в жовтні з любов’ю до України випускає пісню “Ти і я”, яка потрапила в альбом “Поп хвиля” Spotify.

“Погасли вогні” – пісня, що пронизана надією, теплом та любов’ю. Трек має на меті започаткувати різдвяний тренд теплоти почуттів та віри, незважаючи на труднощі та виклики сучасного світу. Софія цією роботою закликає зв’язатися зі своїми близькими, яких ви любите, спитати просте “Як ти?”. Це важливо ділитись своїми почуттями, особливо в наш час, коли люди часто відчувають самотність.

Sofia Dolia створює атмосферний інді-поп з ритмами R&B. Її музика відображає її емоційний світ, її думки та почуття. Її новий трек “Погасли вогні” – це пісня про любов на відстані, про те, як дівчина сумує за своїм коханим, мріє про щасливе майбутнє, де вони разом, і вірить, що це станеться. Це лагідна пісня з присмаком суму та надії, яка в кінці стає реальністю.

Пісня “Погасли вогні” доступна до прослуховувань за посиланням

Sofia Dolia — співачка та сонграйтерка, яка через свої авторські композиції щиро доносить свої думки про життя, важливі події, глибокі почуття та особисті переживання. Її творчість пронизана бажанням розкрити важливість віри у краще та вражати слухачів своєю емоційною глибиною. Артистка набирає популярність серед слухачів на стрімінгових платформах. Її попередній реліз “Ранок” відзначили редактори Spotify і він був розміщений у плейлистах “Новинки щоп’ятниці” та “EQUAL Україна”. В наступному році Sofia Dolia готує до виходу два сингла, та не боїться експериментувати зі стилем.