“Мій народ заговорить”: кримськотатарська скрипалька Sevile презентувала дебютний сингл “Льолі”

Бер 2, 2023
Sevile - Льолі
Sevile – Льолі

Співачка та скрипалька Sevile презентувала пісню, присвячену рідному Криму.

Співачка Sevile – професійна скрипалька, тому в пісні можна почути її соло на інструменті. «Льолі» – це симбіоз сучасної поп-музики з етнічними мотивами, які символізують українську ідентичність у наші дні, а саме цінність культурної спадщини та актуальність української творчості.

Українці – сильний, вільний народ, що дуже надихає. Я хочу, щоб у світі нас чули ще більше, щоб українська музика звучала звідусіль.
Моя музика створена, щоб мотивувати людей жити та продовжувати розвиватися, а також робити свої внески у масштабування української культури в цілому.
Через цю пісню я хочу передати всі свої почуття та любов до рідної України, до Криму, який зовсім скоро повернеться додому.

Я хочу, щоб люди, прослуховуючи цю пісню, бачили перед очима високі гори, відчували повітря Чорного моря, вірили у повернення всіх земель та перемогу, – поділилася Sevile.

Композиція була написана і створена разом з відомим українським артистом Назаром Хасом. Робота над піснею проходила у важкі часи, але ані сирени, ані відключення світла не завадили передати музикою сенси та культуру української нації.

Пісня доступна на всіх цифрових майданчиках.