Муза DIOR та John Galliano Женя Кедрова презентує дебютний мініальбом Naspravdi

Сер 1, 2023
K.E.D.R.O.V.A - Glybyna
Фото: K.E.D.R.O.V.A

Шлях від подіуму до музичного альбому: K.E.D.R.O.V.A презентує дебютний ЕР Naspravdi

Співачка та муза DIOR, John Galliano K.E.D.R.O.V.A (Женя Кедрова) презентує свій дебютний мініальбом Naspravdi та кліп на пісню Glybyna.

Платівка налічує п’ять композицій, серед яких однойменний сингл Naspravdi, присвячений рідному Києву.

Кожна пісня з ЕР Naspravdi — це подорож по внутрішньому всесвіту. Ліричний електро-поп болісно-прекрасно лунає в самих потаємних куточках серця.

Тому, щоб зрозуміти, що хотіла сказати співачка, необхідно закрити очі та пірнути з головою в океан електронних хвиль.

Уявіть, як сідає сонце і місто поглинає ніч. Ніч – це мій час. Час коли я залишаюсь віч-на-віч з безмежним простором внутрішньої імперії.

Я і мої синтезатори — єдиний організм, мій голос і лірика — провідники таємними стежинками через мій зачарований ліс. приємної подорожі, — розповідає K.E.D.R.O.V.A.

ЕР Naspravdi – це дебютний мініальбом у творчості колишньої топмоделі. П’ять пісень, які відправлять нас у подорож внутрішнім всесвітом Кедрової із зупинками на вже наявних “планетах” Жені: Vsesvit, Naspravdi, Вечр та відкриємо нові Ne shukay, Glybyna.

«Очі закривай. танцюй. відчувай…» — слова з треку ne shukay якнайточніше відповідають настрою альбому Жені Кедрової.

Нагадаємо, у минулому співачка була топмоделлю, брала участь у Тижнях моди в Лондоні, Нью-Йорку, Мілані, Парижі, Токіо. Співпрацювала з DIOR, John Galliano та іншими світовими брендами. Довгий час вона мешкала в Японії, а після повернення в довоєнну Україну змінила подіум на музичну індустрію й розпочала все з нуля.