MUZVAR AWARDS повертається: портал та телеканал “МУЗВАР” анонсує другу музичну премію та подарує 400 тисяч гривень молодим виконавцям на розвиток кар’єри

Сер 14, 2023
MUZVAR AWARDS 2023
Фото: MUZVAR AWARDS 2023

26 вересня в київському МЦКМ “Жовтневий палац” відбудеться друга музична премія для молодих виконавців MUZVAR AWARDS від однойменного порталу «МУЗВАР».

Після перерви у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України, портал не просто хоче підтримати “молоду кров” шоубізнесу, а й дати їй додатковий поштовх для розвитку та подякувати за роботу вже знаним представникам креативної індустрії.

За словами організаторів, 12 номінацій премії та критерії відбору до них лишилися незмінними, але додалися 2 нові та змінився часовий період, за яким будуть відбирати претендентів на перемогу.

Для нас важливо, щоб премія MUZVAR AWARDS йшла в ногу з часом і трансформувалася. Авжеж, ми виокремимо найкращих нових артистів у категоріях поп, рок, альтернатива та нова естрада. Також з’явиться номінація, присвячена перекладам пісень, оскільки артисти адаптують свої хіти, цю течію неможливо залишити без уваги. Через те, що між преміями відбулася велика перерва, період оцінки творчості також змінився – оргкомітет братиме до уваги роботу артистів в період з 1 липня 2022 по 1 липня 2023 року, – зазначив організатор премії та співзасновник порталу «МУЗВАР» Олексій Донцов.

Премія відбудеться у форматі концерту та церемонії нагородження. Хто стане номінантом у 14 номінаціях та хто вийде на сцену Жовтневого палацу зі спеціальними номерами — поціновувачі нової української музички дізнаються вже зовсім скоро. Вже традиційно у кожній номінації візьмуть участь по п’ять претендентів на перемогу: чотирьох визначить оргкомітет премії, а п’ятого – читачі порталу “МУЗВАР”.

Ми даємо можливість глядачам не бути осторонь події, спостерігаючи за ходом премії, а долучитись та повпливати особисто на результати. Адже номінант від глядачів має всі шанси стати переможцем. Окрім того, номінація Fan place | “Найактивніший фан-клуб” буде повністю складатись із ТОП-5 фанатських клубів, які заповнять заявку в спеціальній формі, – підкреслив співзасновник «МУЗВАРу» Юліан Новак.

Переможці усіх 14 номінацій премії MUZVAR AWARDS традиційно отримають до статуетки пам’ятну брошку у вигляді візуального символу премії – “Феніксу” від всесвітньо відомого митця Володимира Цісарика.

Окрім того, зі спеціального фонду на розвиток української музики переможці номінацій New View | “Найкращі нові імена естради”, New Breath | “Найкращі нові імена поп-музики”, New Wave | “Найкращі нові імена рок-музики”, New Connect | “Найкращі нові імена альтернативи” отримають по 100 000 гривень.

Фонд на реалізацію виключно творчих ініціатив (запис пісень, зйомки відеокліпів тощо) створено за підтримки Генерального спонсора премії MUZVAR AWARDS – ТМ COSMOLOT.
Інформація про номінантів, членів журі та лайн-ап цьогорічної премії MUZVAR AWARDS буде оприлюднена разом зі стартом продажу квитків на подію.
Нагадаємо, що переможцями першої премії MUZVAR AWARDS стали WELLBOY, Go_A, Ярмак, Тіна Кароль, Олександр Пономарьов, Krechet, “Самозванці” та інші.