Ми обов’язково повернемося до своїх мам: KOZAK SYSTEM

Вер 17, 2022
Фото: KOZAK SYSTEM

Гурт KOZAK SYSTEM випустили відео “Як відгримить війна” ми обов’язково повернемося до своїх мам.

Іван Леньо, фронтмен гурту KOZAK SYSTEM: Ця пісня була написана за кілька років до повномасштабного вторгнення. Нам сподобався текст геніального поета Миколи Бровченка, ми написали музику.

Можливо, і зараз, коли йде сьомий місяць війни, вона є завчасною: в ній про те, що ця війна от-от обов’язково закінчиться нашою перемогою і всі ми цілі, неушкоджені повернемося до тих, хто нас чекає. Але війна триває.

Тому нехай ця пісня буде своєрідним добрим вісником того, що рано чи пізно ми обов’язково повернемося до своїх мам.

Режисером кліпу (як і останніх чотирьох відео KOZAK SYSTEM) стала Вікторія Квітка, яка з командою захотіла зняти історію про музикантів, які повертаються з фронту, де вдома на них чекає Мама.

Великою честю для гурту стало те, що в ролі Мами виступила легендарна Ада Роговцева, а на передову в кадрі музикантів проводжає начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, український військовик Євген Жуков (Позивний Маршал).

З початку повномасштабного вторгнення фронтмент KOZAK SYSTEM Іван Леньо служить в лавах Патрульної поліції Києва, решта музикантів займаються активною волонтерською діяльністю, часто їздять з концертами на фронт.

За період з травня по вересень 2022 року відіграли майже 40 благодійних концертів містами України, Польщі, Німеччини, Чехії, відвезли на фронт 13 дронів Mavic 3 та декілька автівок.