NANAVA заспівала про сварку з коханим на відстані у новій пісні «Не заплачу»

Бер 22, 2024
NANAVA заспівала про сварку з коханим на відстані у новій пісні «Не заплачу»
Фото: NANAVA

Екс учасниця Європейського Голосу «The Voice Romania» українська співачка NANAVA відверто демонструє свій грузинсько-український темперамент у новій роботі «Не заплачу».

Вродлива та амбіційна NANAVA випускає свій другий сингл «Не заплачу» – про сварку з коханим на відстані, про внутрішню емоційність та бажання не виказати себе, основний меседж дівчатам «Я тебе прощала й знов прощу» – не боятися бути собою, собою різною: і сильною і слабкою дівчинкою, харизматичною та самовпевненою, але закоханою і вразливою. Відносини періоду війни складні, перевантажені психологічно, але ми повинні з розумінням ставитися до своїх половинок, підтримувати їх та мотивувати. Будь яка сварка в такому випадку скінчиться тихим «Кохаю».

Чоловічу роль у відео роботі зіграв Юліан Новак. NANAVA щиро зізналася, що так не хвилювалася навіть представляючи Україну на світовій сцені:

Ця робота для мене видалась найскладнішою, вона камерна і переповнена емоціями, різними настроями та безпосереднім контактом з основним героєм та слухачем, я мала залишитися собою і показати те, що часом відбувається в моєму особистому житті, це непросто, бо це частина моєї душі, але я хочу бути саме такою як є, ми всі неідеальні.

Саме ця наша не ідеальність перетворює кожного на людину, здатну відчувати всі неперевершені почуття, що нам дарує всесвіт.

NANAVA зізналася, що підготувала багато сюрпризів для слухачів, натякнула, про майбутню спільну роботу з українським співаком та свій перший альбом, де співачка ще більше відкриє своє серце та поділиться своїми почуттями і таємницями.