«Не всі вдома», коли немає ясності у відносинах: AVRIN представив нову прем’єру, порадувавши своїх слухачів

Кві 28, 2024
Український співак AVRIN випустив довгоочікувану прем'єру «Не всі вдома», яку написав 4 роки тому сидячи з гітарою на лавочці, перебираючи різні мотиви, слова, щоб сьогодні порадувати своїх слухачів.
Фото: AVRIN

Український співак AVRIN випустив довгоочікувану прем’єру «Не всі вдома», яку написав 4 роки тому сидячи з гітарою на лавочці, перебираючи різні мотиви, слова, щоб сьогодні порадувати своїх слухачів.

Легкий романтичний вайб у танцювальному стилі пісні «Не всі вдома» несе в собі глибокі сенси відносин, які є таємничими і пристрасними, але одночасно стають випробуванням на міцність для обох партнерів.
Головний герой підтримує за будь-яких обставин, щоб знайти спільне рішення, яке б задовольнило обох і співає “Боже, дай мені сил”.
Не дивлячись на усі важкості, автор відкриває для себе нові боки своєї душі та збагачує свій досвід, а для нас ділиться неймовірними емоціями та враженнями з пережитого.

AVRIN: Думаю багатьом знайома ситуація, коли немає ясності у відносинах та не знаєш що відбувається. За 4 роки до реалізації треку я багато почув різних історій, багато пройшов, тому всі емоції трансформувались у текст.

За продакшин синглу відповідав Blystiv (Юрій Блистів), який долучив до роботи ще двох відомих українських продюсерів paashee (Павло Ніколаєнко) та 5entave (Євген Терещук), які надали хітовості та яскравого звучання, через що хочеться слухати на повторі.
Тому включайте на повний звук, танцюючи в ритмі романтики коли у вас «Не всі вдома»

Випускаючи у світ свій cьомий сингл «Не всі вдома», співак відкривається по-новому розповідаючи цікаві історії в тексті.

Я завжди хотів займатися музикою, передавати якусь історію слухачу щоб в моїх словах люди впізнавали себе. Співав на балконі, в навушниках і це було дуже кумедно але я вчився і мріяв про велику сцену. – розповідає автор пісні Олег Лаврик

Хочемо нагадати вам про попередні треки, які стали успішними: “Мама проти”, “Закарбовані Сни”, “Іскра”, “Кров”, “Дуже Літній Трек”.