Неповторна LAURA MARTI зробила неможливе!

Тра 26, 2023
LAURA MARTI
Фото: LAURA MARTI

Реліз нового альбому «Africa. Tribute to Lars Danielsson» від LAURA MARTI, був записаний, у Німеччині, на відомій Bauer Studios.

26 травня вийшов новий альбом LAURA MARTI – “AFRICA. Tribute to Lars Danielsson”, який був записаний на сьомому місяці повномаштабного вторгнення в Україну, у Німеччині, на відомій Bauer Studios, разом з одними з найкращих українських музикантів а також з самим Lars Danielsson у одній композиції, спеціально написаній композитором для Laura Marti “For Laura”.

Альбом з 9 пісень вийшов на європейському лейблі Neuklang. Що теж є дуже важливим моментом у вибудові відносин зі світом у контексті українського питання.

Альбом LAURA MARTI – “AFRICA. Tribute to Lars Danielsson” – альбом з історією, зі змістом, з любов’ю, альбом про те, як навіть під час війни українське серце випромінює вічне, важливе.
Альбом доступний на всіх стрімінгових платформах за посиланням

Проект записано за підтримки: Initiative Music, Luzia Fecke, René Hess, Lars Danielsson.

Лаура Марті – це знакова українська співачка, яка сміливо поєднує у своїй творчості різні жанри та стилі, завжди популяризує мистецтво та авторський матеріал. Усі пісні пронизані глибокими сенсами і життєстверджуючими меседжами.
Лаура Марті – це співачка з чіткою позицією.

Лаура Марті:
Український дух разом з вірменським в одній капсулі – це про боротись до останнього, будувати нове, втілювати в життя, нічого не боятися, вірити, любити та бачити прекрасне там, де його могло б ніколи і не бути. Тобто, вміти створювати.
Я була у стресі, з болем у грудях, ковтала свої сльози через страшні події в Україні, але розуміла всю відповідальність та місію моїх дій.

Між благодійними концертами, зборами коштів для України, я постійно “крутила” в голові ідею вивезти талановитих українських музикантів і записати з ними альбом. Я – представник української культури. Для мене важливо розвивати українську культуру за межами своєї країни також.

Ще, я дуже хочу, щоб всі знали і говорили голосно, що Українці вміють народжуватий прекрасне навіть у страшні часи.

Це нас характеризує і закохує в нашу країну, і нашу душу.
Я дуже дякую всім, хто зустрівся мені на шляху за кордоном у важкий час і допоміг реалізувати задумане.

У червні Лаура Марті заспіває два благодійні концерти в Португалії, у місті Лагос, на великому open air фестивалі Felizonda.

LAURA MARTI – українська джазова, етно- та поп-співачка і композиторка вірменського походження.

В українському музичному світі її називають однією з найбільш універсальних співачок України з оксамитовим голосом.

У 2017 році була визнана “Співачкою року” за версією “ELLE Style Awards”.

Крім того, вона номінована на “Проект року 2018 – Україна”. номінована та взяла участь у “Голосі країни – 11”.

Поточний 2022 рік – Лаура Марті виграла 4 тижні тому польську премію – Grand PRIX – Ladies Jazz.

Як джазова співачка вона працювала з багатьма відомими міжнародними джазовими музикантами, такими як, Bobby McFerrin, Lars Danielsson, Magnus Öström.

Серед них – джазові фестивалі: Leopolis Jazz Fest (Alfa Jazz Fest), Jazz nad Odrą, Lotos Jazz Fest, Bielska Zadymka Jazzowa, Jazz Bez, Bouquet Kyiv Stage.