Океан Ельзи на фронті за Свободу “квіти мінних зон”

Лип 27, 2022
Фото: Океан Ельзи

Нова пісня “Квіти мінних зон” , яка мала б увійти в новий альбом Океан Ельзи, стала проєктом допомоги по збору на нові якісні авто для ЗСУ.

В основі відео є ідея режисера Олега Томіна, коли в кадрі одночасно відбуваються події у двох вимірах – життя в тилу та бойові дії на фронтах війни за Свободу і Незалежність України.

Та найголовніше – це не два паралельні світи, а наша спільна, одна на всіх реальність. Коли на відстані руки – війна, на відстані руки – тил.

Тривога, біль, безсонні ночі очікування короткого повідомлення “все добре у нас”, “я норм”, “живий” або просто “+”. І тут же – лють до ворога, яка перетворюється на рішучість, сміливість і непохитну віру у звільнення кожного метру своєї країни.

І йти до цієї мети ми маємо усі разом, кожен на своїй ділянці єдиного фронту. Саме тому, закликаємо вас долучитись до проєкту ДорогиПеремоги.

Запускаємо разом з партнерами – фондом “Повернись живим” та мобільним оператором Київстар, який виділяє 10 млн грн.

Кошти від монетизації кліпу та пісні на музичних платформах, також будуть долучені до збору. Більше переглядів, прослуховувань – більше зборів на пікапи!

Вона рве твої думки

Бо на відстані руки

Тремтять сльози і бетон

Цвітуть квіти мінних зон

Дихає війна Мамо, це не сон!

Дивіться відео, поширюйте, обов’язково коментуйте на YouTube.