Олександр Олесь + The Weeknd = Зубри́ з новим синглом «Солов’ї»

Кві 15, 2021
Фото: YouTube/Зубри́

Зубри́ – це київський гурт Дмитра Ходаківського (вокал) та Антона Підгорного (музика, беквокал), який прагне вдихнути нове життя в українську поезію, випустили пісню «Солов’ї».

Дмитро Ходаківський та Антон Підгорний заспівали вірш Олександра Олеся «Чари ночі». Учасники гурту є спадкоємцями іншого проекту – #Вірші, який був сформований у 2019 році. Слідом за ним Зубри́ продовжують нести ідею відродження українських віршів. Вірш присвячений життю і важливості провести його на повну. Говорячи про красу пробудження природи навесні, автор вірша закликає людей не гаяти часу, залишити сум і відродитися.

Місія проекту – продемонструвати в першу чергу молодому поколінню, що українська поезія несумна і ненудна, а навпаки – драйвова та сучасна.
Артисти сподіваються, що можливо завдяки їх пісням одного дня слово «зубри́» перестане асоціюватись із чимось, що треба робити з під палки, а навпаки – з чимось крутим і своїм.

В умовах нової карантинної реальності радіти життю здається стало складніше, однак саме це робить цей вірш таким важливим, як вважають музиканти. Попри все не можна втрачати надію, потрібно продовжувати жити в кайф, любити і бачити красу. Тому вмикайте звук голосніше, до вашої уваги Зубри́ з піснею «Солов’ї».