Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки демонструє містичність українських дівчат та їх зв’язок з природою в пісні «Дай мені»

Лип 4, 2024
Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки випустила пісню та кліп «Дай мені», що демонструє містичність українських дівчат та їх зв'язок з природою, таємничими легендами, магією.
Фото: POLOSKOVA

Pop-dance співачка POLOSKOVA в образі сучасної мавки випустила пісню та кліп «Дай мені», що демонструє містичність українських дівчат та їх зв’язок з природою, таємничими легендами, магією.

POLOSKOVA запремєрила свою нову роботу «Дай мені», яка з перших днів потрапила до кращих плей листів Spotify та iTunes, знайшла відгук у слухачів та стрімко набирає стріми та перегляди.
Пісня «Дай мені» – це містичний симбіоз Української міфології про мавок та духів лісу і сучасної дівчини Українки, яка зберігає цю магічну енергію та силу, показуючи її у танці. Це особлива робота, яка змальовує нашу культуру та віру, вона поєднує у собі дві різні епохи, але водночас не втрачає своєї актуальності. Поєднання такої історичної української містики та сучасного звучання ще раз доводить стрімкий розвиток і світле майбутнє нашої країни.

«Дай мені» була написана більше року тому, це була одна з найскладніших робіт і дійсно зайняла великий проміжок часу, бо хотілося створити щось особливе, що відображатиме і світогляд самої співачки і культуру України, демонструватиме і рефлектуватиме з кожною дівчиною, яка слухатиме пісню. Команда кілька разів коригувала текст та мелодію пісні, завжди знаходилось щось, що хотілось зробити ще краще, бо кожен буквально хворів цим треком.

Зі слів співачки: Коли я вперше почула цю пісню, зізнаюсь це єдина пісня мого альбому, яка була готовою і мені її просто вмикнули послухати, і я закохалася в неї раз і назавжди, і з часом мій продюсер погодився зробити її під мене, змінилося буквально все, я бачу себе такою – тут присутня і жіноча сексуальність і містика і історія, це красиво і відгукується в мені при кожному прослуховуванні. Я рада, що ця пісня сталася.

«Дай мені» розкриває теми, які невід’ємно пов’язані з сюжетом кліпу. Це історія про кохання, пошук і невловимість бажань. Я позиціоную себе як сучасна мавка, яка втілює силу природи та таємниці минулого.
Сподіваюся, що «Дай мені» знайде відгук у ваших серцях і допоможе вам поринути у світ фантазій та мрій разом зі мною.

На пісню «Дай мені» відзнято кліп. Ми бачимо, як міфологічні образи оживають у сучасному світі, створюючи містичну атмосферу. Я хотіла показати, що мавки – це не лише частина давніх легенд, але й символ внутрішньої сили та зв’язку з природою, які ми можемо відчути й сьогодні.

Крім того POLOSKOVA разом з відомим українським брендом одягу BOORIVA випустили колекцію стильних лімітованих суконь, які створенні дизайнерами для дівчат, щоб підкреслити їхню жіночність та сучасність.