POSITIFF і Анна Трінчер презентували вірусний кліп на спільний хіт «Який ти козак»

Гру 28, 2022
Фото: Анна Трінчер & POSITIFF

Напередодні Нового року POSITIFF і Анна Трінчер презентували відеокліп на спільний хіт «Який ти козак», який став вірусним у мережі.

Пісня була присвячена Дню Українського козацтва та стала народним хітом, завдяки життєствердному гаслу: «Яка ти козачка, який ти козак – йдемо вперед і ніколи назад!».

У перші дні прем’єри трек підкорив слухачів: понад 100 тисяч відео в TikTok, перше місце в трендах YouTube, дев’яте місце в чарті Apple Music «Топ-100 в Україні».

На ритмічний та запальний хіт артисти зняли динамічне відео, у якому Анна та Олексій з’являються в різних яскравих образах.

Також у кліпі простежуються відсилки на сучасні проблеми в країні, пов’язані з відключенням електроенергії.

Ми вирішили зняти максимально позитивний кліп, трохи з ноткою гумору, аби глядачі могли не тільки підспівувати вже знайомі слова, а й усміхнутися від сюжету. Хочу подякувати команді за легкість у співпраці, вважаю, що получилося доволі позитивно, і у той же час хижо у хорошому значенні, яким і має бути справжнє козацтво, – поділилася співачка Анна Трінчер.

Наш кліп – це візуалізація того, наскільки сильні українські жінки та чоловіки. У ньому ми з Анею зустрічаємось у дружньому батлі хлопців проти дівчат, у фіналі якого перемагає Аня. Це реверанс у бік усіх жінок, які на фронті показують свою мужність. Зрештою, Future is female. Жінка – це кохання.

Жінка – це Україна, – коментує POSITIFF.