Доброго вечора ми з України, як символ нашої волі та незламності

Сер 25, 2022
Фото: PROBASS ∆ HARDI feat. НАОНІ

PROBASS ∆ HARDI feat. НАОНІ представили відео на трек “Доброго вечора ми з України”, що облетів весь світ, хтось каже, що він став символом нашої волі та незламності.

Коли почалась повномасштабна війна гурт хотів поставити творчість на паузу, але побачивши як музика здатна підтримувати військових, волонтерів та біженців вирішили зробити все для нашої перемоги за допомогою пісень.

На благодійних концертах було зібрано десятки мільйонів доларів допомоги, це все завдяки вам, неймовірним людям, що боронять нашу країну і допомагають тим, хто це робить.

У День Незалежності ми хочемо подякувати ЗСУ, волонтерам, всім українцям та цивілізованому світу, подарувавши нову версію “Доброго вечора ми з України” створенну спільно з оркестром народних інструментів НАОНІ! В поєднанні українських інструментів, ми намагалися розкрити різноманіття та масштаб нашої країни, що захоплює подих.

В оркестрі нараховується близько 40 народних інструментів — бандури, цимбали, кобзи, скрипки, басоля, тилинка, зозульки, свиріль, козацька труба, бугай, флояра, дримба, бубон та ін., все це ми вмистили в один трек.

Трек, що вийшов ще в жовтні 21-го року та зібрав майже 15-ть мільйонів переглядів, надихнув 800 тисяч людей на створення відео у тік-ток сьогодні отримав нове життя з легендарним оркестром «НАОНІ» та офіційним відео кліпом.

Команда з майже 200 людей безкоштовно долучилась до створення відео надихнувшись музикою, що зміцнила дух та ідентичність кожного українця.

Актори, гримери, оператори, графічні дизайнери та велика команда яку зібрав режисер відео Антон Пожидаєв подарувала свої таланти кожному хто любить та підтримує Україну сьогодні!

Дивіться наше перше офіційне відео на YouTube каналі, ще раз дякуємо всім та вітаємо зі святом! Слава Україні!