“Сховище поранених сердець” від гурту Ben Obert, яке є в кожній людині

Січ 13, 2023
Фото: Ben Obert

Гурт Ben Obert представили EP альбом під назвою “Сховище поранених сердець” до якого ввійшли чотири пісні.

EP альбом складається з чотирьох пісень: однойменну “Сховище поранених сердець”, “Дорога”, Гавань” і “Між датами”.

Усі композиції, крім “Сховища”, були написані до повномасштабної війни і мають схожий посил.
Це екзистенційна фрустрація, відчуття віддаленості від своїх ідеалів, обмеженості в ресурсах і часі на шляху до цілей та великій кількості перешкод, водночас тепло надії, яка є в кожній людині навіть у моменти найтяжчих криз, і підтримка близьких і коханих людей.

Пісня “Сховище поранених сердець”, хоч і написана під час війни та про відчуття війни, все одно пронизана схожими переживаннями: страх, відчай, але вже не філософські, а конкретні, фізичні, загрозливі.

Їх точно відчував кожен, хто чув сирену хоча б один раз, тому в композиції був використаний цей звук, оскільки саме він асоціюється з жахом війни.
Але головна думка “Сховища” не про це. Вона про те, що не дивлячись на події останнього півріччя, не дивлячись на найгірші страхи, які може мати людина (страх за життя себе та близьких), українці все одно тримаються духом та перемагають.

Як сирена є знаком, що час іти в укриття, так вона як символ війни кличе кожну людину, весь народ до свого “сховища”: безпечного місця, де ми зберігаємо всі наші найцінніші спогади та думки, наших близьких, у тому числі тих, хто вже не з нами, і це сховище є не менш цінним, ніж наші підвали та інші укриття.

Слухайте альбом ТУТ