Стало відомо хто представить Україну на Євробаченні-2023

Гру 17, 2022
Фото: Євробачення-2023

Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі представлять TVORCHI!

У фіналі Національного відбору на Євробачення-2023 взяли участь десятеро фіналістів по списку вибраних номерів виступу:

1. Moisei – «I’m Not Alone»

Moisei – музикант, скрипаль і композитор. Справжнє ім’я – Мойсей Бондаренко. До 24 лютого навчався у Києві, був вуличним музикантом, а ще виступав на корпоративах. Зараз служить у ЗСУ, де продовжує улюблену справу. А ще нещодавно Мойсей разом із музикантом Дмитром Шуровим (Pianoboy) їздив у тур Україною.

2. OY Sound System – «Ой, тужу»

OY Sound System – гурт, що грає електронну музику з елементами фолку. Це проєкт саундпродюсера Тараса Галаневича та вокалістки Вікторії Родько.

3. DEMCHUK – «Alive»

Demchuk – український музикант, автор пісень, блогер. Справжнє ім’я – Василь Демчук. Брав участь у пісенному шоу «Голос. Діти», «Голос країни», «Співають всі».

4. Jerry Heil – «WHEN GOD SHUT THE DOOR»

Jerry Heil – співачка та авторка пісень. Справжнє ім’я – Яна Шемаєва. Стала відомою як відеоблогерка та кавер-виконавиця – вона переспівувала пісні відомих українських та іноземних музикантів та викладала їх на YouTube. У 2019 році вийшов її дебютний альбом «#Я_ЯНА», в якому був суперхіт «Охрана, отмєна». Пізніше співачка почала інтегрувати пісні та запускати їх у TikTok і стала дуже популярною на цій платформі.

5. FIINKA – «Довбуш»

FIINKA – співачка, акторка, відеоблогерка, справжнє ім’я – Ірина Вихованець. Спочатку вона створювала комедійне шоу на YouTube «Ліжник ТВ», в якому іронізувала над побутом та повсякденним життям гуцулів. Дебютувала як співачка у 2019 році, коли виклала кліп на пісню «Груба».

6. KRUTЬ – «Колискова»

KRUTЬ – співачка, поетка, бандуристка, справжнє ім’я – Марина Круть. Брала участь у талант-шоу «X-Фактор», у 2020 році стала фіналісткою Нацвідбору на «Євробачення-2020».

7. Tember Blanche – «Я вдома»

Tember Blanche – дует, що грає інді-поп з елементами фолку, заснований у 2020 році. До складу входить вокалістка та авторка пісень Олександра Ганапольська та гітарист і саундпродюсер Владислав Лагода.

Музиканти познайомилися на вулиці: Олександра підійшла до Владислава, який був вуличним музикантом, та попросила заспівати Let it Be.

8. Angelina – «Stronger»

Angelina – співачка, яку звати Ангеліна Тереннікова. Почала писати пісні в 13 років та була учасницею талант-шоу «Голос. Діти». Неодноразово брала участь у Нацвідборі Дитячого Євробачення та була у фіналі конкурсу у 2019 та 2020 роках.

9. 2TONE – «Квітка»

2Tone – гурт складається з двох друзів, колишніх вуличних музикантів Івана та Богдана. Хлопці співали на вулицях Києва і в мороз, і в спеку, і саме це заняття було їхнім заробітком.

10. TVORCHI – «Heart of Steel»

TVORCHI – електронний гурт, у складі якого всього двоє музикантів: саунд-продюсер Андрій Гуцуляк та вокаліст Джеффрі Кенні. На сьогодні гурт має 4 альбоми. Також вони були учасниками Нацвідбору на «Євробачення-2020».