Світло в серцях українців, яке рятує в найтемніші часи, в новій пісні гурту ORIONIX «Світло»

Чер 12, 2023
ORIONIX - Світло
Фото: ORIONIX

Стильний візуал, ліхтарі, ретро вайб та прониклива лірика в новому синглі гурту ORIONIX «Світло»

Рок-гурт ORIONIX презентує новий сингл «Світло» з однойменним відеокліпом. Поштовхом і натхненням для написання треку став блекаут та відключення світла, що спіткали Україну взимку.

ORIONIX – український рок-гурт, що дуже полюбляє музичні експерименти і сюрпризи для своїх слухачів.

Випустивши у березні цього року енергійну, важку і емоційну пісню «Новий рай», що присвячені війні в Україні, музиканти нині презентують зовсім протилежний за настроєм і стилем трек «Світло».

Світло» – це пісня про неймовірне тепло і сяйво сердець українців, що рятує в найтемніші часи. На жаль, зараз через постійні трагедії наші думки сповнені люті, але справжнє світло добра і єдності, що живе в душі, відрізняє нас від ворога, – розповідає лідерка гурту, а також, авторка пісні Анастасія Ren.

Разом з треком ORIONIX відзняли mood-videо. Зйомки проходили в одній з найбільших студій звукозапису України Louder Hub, яка окрім студії, має функцію хабу для творчих ідей. Режисером за традицією виступила Анастасія. У новому відео вона з’являється у трьох образах, що стилізувала власноруч.

Ця пісня не буквально прив’язана до конкретних подій. В кожного в житті бувають темні часи або коли здається, що життя проходить повз тебе і розум не витримує. Опинившись в такому стані, я відчула підтримку людей, що мене оточували в той момент. Я побачила їх світло і відчула тепло. Об’єднані спільними думками, у пунктах незламності, ми подолали одні з найтемніших часів свого життя. Ми освітили шлях собі і іншим, – ділиться Анастасія.

Була поставлена задача зробити лайтовий добрий трек із Synthwave настроєм, тому пошук потрібного звуку зайняв деякий час. Окрім того – ми розробили радіо-версію пісні, щоб її почули якомога більше людей, – коментує саундпродюсер та гітарист гурту Сергій Neiro.

ORIONIX нині працюють над оркестровою версією одного з виданих треків, а також, вирушають у перший всеукраїнський благодійний тур, який розпочнеться у липні 2023 року.