ТНМК презентує ексклюзивний сингл “Доми”

Лют 26, 2022
Фото: facebook.com/TNMKband

У ці воєнні дні український гурт ТНМК презентує ексклюзивний сингл “Доми”.

Спочатку ця пісня готувалась до Дня кримського спротиву російській окупації, проте останні події показали, що не варто приурочувати до одного дня, бо сенс змінився. Ми хочемо розказати усьому світу про те, що готові захищати свою землю від агресора.

Все почалося у серпні 2021 року, відбувшийся тоді інавгураційний саміт Кримської платформи дав поштовх не тільки до суспільно-політичної, а й креативної синергії. На запрошення організаторів заходу легенди українського хіп-хопу Танок на майдані Конґо об’єдналися у студії із кримськотатарською співачкою Ельвірою Сарихаліл. Результатом імпровізованої колаборації став пронизливий трек “Доми” на вірш Сергія Жадана “Як ми будували свої доми?”.

Олег Фагот Михайлюта, фронтмен ТНМК: “З Ельвірою познайомилися вже на студії, бо все це була суцільна імпровізація. Але саме це і стало синергією пісні. Росія знову лишила кримських татар рідних домів, а тепер зазіхає на кожен український будинок, гнилим імперіям завжди всього замало. Замість того, щоб полагодити своє, вони руйнують наше”.