Як впоратись із тривогою та панікою під час сирен, заспівали ТНМК та Світлана Ройз

Сер 29, 2023
Фото: ТНМК 

ТНМК & Світлана Ройз представили пісню “Крокуй до укриття” про те, як впоратись із тривогою та панікою під час сирен.

Діти повертаються додому з міст, де не чули тривожних сирен.
Йдуть до школи і вперше чують звуки тривоги.

Ми хотіли створити пісню – терапевтичний інструмент, який би допоміг впоратись із тривогою та панікою під час сирен, вивести із ступору. Всі слова і пропоновані рухи – продумані. Їх використовують в роботі травматерапевти. Це пісня, яку потрібно співати, йдучи до укриття чи безпечного місця і, по можливості, виконувати запропоновані дії.

Ритм, рух, дитячі голоси, використовування дієслів, надання нового сенсу самому звуку сирени (коли сирену чуєш – то ЗСУ працює). Звернення до дитини – про свою безпеку дбай – ЗСУ допомагай – все це і робить пісню – терапевтичним практикумом.

А відео Олександра Корешкова підкреслює ритм, дає відчуття захисту та сили

Трішки історії:
Вранці 17 серпня до нас звернулася легендарна українська психолог Світлана Ройз (ми знаємо, що “психологиня”, але поки не готові 😆 )
Вона запропонувала зробити таку собі пісеньку-інструкцію для діточок, які незабаром підуть до школи під час війни. Ми погодилися, природньо – завжди готові вписуватися в правильні ідеї.
Але ми якраз збиралися на довгий виїзд і рахунок йшов на години. F&F встигли. Оскільки Світлана відштовхувалася від Історії України за 5 хвилин, то біток не змінювали. Спойлер – та ми б і не встигли).

Дивіться, слухайте і, головне, поширюйте. Це – важливо. Правильна ідея. Тож, переможемо.